MECZ
09.05.22 | 2. runda klasyf. | Asier Civera Martinez | Alan Postay | 6-3, 7-67 | M15 Valldoreix | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
04.04.01, 22 lat
04.04.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
21.11.96, 27 lat
21.11.96, 27 lat
Asier Civera Martinez vs. Alan Postay - Wzajemne mecze
09.05.22 | 2. runda klasyf. | Asier Civera Martinez | Alan Postay | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | M15 Valldoreix | ceglana |
Asier Civera Martinez form & Alan Postay form
Asier Civera Martinez - ostatnie mecze
M15 Les - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Garcia | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Manas Manoj Dhamne | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noe Boulnoix | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Sinitsyn | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Thorben Sannen | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lennart Lehmitz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. David Perez Sanz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. David Totikashvili | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Naim Benito Fernandez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Garcia Mondelo | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Hugo Garcia Gomez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Javier Sanchez Pradillo | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Enrique Collar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Joan Torres Espinosa | 1-6, 1-4, - Asier Civera Martinez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Saura Moragrega | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-77, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emilio Junior Sanchez Bronzetti | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Alan Postay - ostatnie mecze
M15 Punta - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Santiago Russo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 1-4, - Alan Postay - krecz | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-75, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 7-66, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Salinas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 4-6, - Alan Postay - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei Rares Negrut | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Taym Alazmeh | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Missoum | 6-3, 5-7, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-1, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Massimo Giunta | 7-5, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Berta | 5-7, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu |