MECZ
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Arthur Fery | Jimmy Yang | 6-1, 6-4 | M25 Eupen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Arthur Fery | Jimmy Yang | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 28/43 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/37 (84%) | 16/28 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 9/15 (60%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 18/43 (42%) | 15/52 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/95 (58%) | 40/95 (42%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Arthur Fery | 4-1 | |
0-0, A-40 | ||
5-1 | Jimmy Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jimmy Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Fery | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Jimmy Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Fery | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jimmy Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Fery | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jimmy Yang | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Fery | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Jimmy Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Fery | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arthur Fery vs. Jimmy Yang - Wzajemne mecze
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Arthur Fery | Jimmy Yang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Eupen | ceglana |
Arthur Fery form & Jimmy Yang form
Arthur Fery - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Clement Chidekh | 5-7, 0-1, - Arthur Fery - krecz | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Valentin Vacherot | - | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Mika Brunold | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Liam Broady | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. David Goffin | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ryan Peniston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tomas Machac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giulio Zeppieri | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. David Goffin | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Galloway | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Giulio Zeppieri | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Francesco Forti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Jimmy Yang - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ritsu Yamamoto | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Yan Bai | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandre Aubriot | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Charlie Camus | 6-2, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Leo Raquillet | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Zhe Li | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jie Cui | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Yan Bai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Zhao Zhao | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Linghao Zhang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Pengyu Lu | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 7-66, 4-3, Yuki Mochizuki - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dogeon Park | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Matyas Fuele | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Fajing Sun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yanjie Zheng | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ye Cong Mo | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |