MECZ
17.10.21 | 1. runda klasyf. | Arthur Bonnaud | John Sperle | 2-6, 6-3, 10-5 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
30.03.97, 27 lat
30.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Arthur Bonnaud vs. John Sperle - Wzajemne mecze
26.09.23 | Klasyf. | John Sperle | Arthur Bonnaud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Sabadell | ceglana |
17.10.21 | 1. runda klasyf. | Arthur Bonnaud | John Sperle | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Arthur Bonnaud form & John Sperle form
Arthur Bonnaud - ostatnie mecze
M25 Naples - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Patrick Maloney | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rudy Quan | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Richard Zusman | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Felix Mischker | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Arcila | 6-74, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksandre Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-72, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Glib Sekachov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
John Sperle - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Justin Engel | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 4-1, Alan Bojarski - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Marc Ros Mesas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Matej Dodig | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Tomas Lanik | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Seungmin Park | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 0-1, - John Sperle - krecz | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Jan Kupcic | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |