MECZ
28.11.19 | 2. runda | Artem Smirnov | Jakub Paul | 6-1, 6-2 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Artem Smirnov | Jakub Paul | |
1. podanie % | 22/37 (59%) | 33/58 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/22 (86%) | 15/33 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/58 (57%) | 10/37 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jakub Paul | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Artem Smirnov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Jakub Paul | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jakub Paul | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jakub Paul | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Artem Smirnov | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Artem Smirnov | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Artem Smirnov vs. Jakub Paul - Wzajemne mecze
28.11.19 | 2. runda | Artem Smirnov | Jakub Paul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Artem Smirnov form & Jakub Paul form
Artem Smirnov - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 Finał | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.19 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
28.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
16.08.19 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.19 Ćwierćfinał | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.08.19 2. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
30.05.19 Ćwierćfinał | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
25.05.19 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.19 Półfinał | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.19 Ćwierćfinał | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 2. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Jakub Paul - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Tomas Lanik | 1-6, 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Vincent Marysko | 2-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.24 2. runda | vs. Thomas Deschamps | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Cina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Milos Karol | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nicolas Jadoun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Evgenii Tiurnev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-2, 3-0, Alexander Donski - krecz | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Adit Sinha | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Florian Broska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Vit Kalina | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Etienne Donnet | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Adriano Dzhenev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |