MECZ
15.05.23 | 1. runda klasyf. | Artem Podorozhnyi | Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | M15 Krsko | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
31.10.03, 20 lat
31.10.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
03.05.97, 26 lat
03.05.97, 26 lat
Artem Podorozhnyi vs. Giovanni Agostinetto - Wzajemne mecze
15.05.23 | 1. runda klasyf. | Artem Podorozhnyi | Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Krsko | ceglana |
Artem Podorozhnyi form & Giovanni Agostinetto form
Artem Podorozhnyi - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krolo | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
05.03.24 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-65, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sahil Sarang | Sahil Sarang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Ali Habib | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Fouzan Fahad | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Ali Habib | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fouzan Fahad | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Claudiu Moroi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Landini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Knezevic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Dario Huber | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Moser | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Gustaf Strom | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Granath | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alan Bojarski | 6-2, 4-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
17.05.23 Klasyf. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Giovanni Agostinetto - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gregor Ramskogler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 2-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Moobeen Kim | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuichiro Nakano | 3-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo D'Annibale | 6-2, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 2-6, 0-1, - Giovanni Agostinetto - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Jay Trip | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Xian Yao Zhou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oliver Welch | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nuno Pinheiro | 7-64, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Heaney-Secord | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Agadir - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
03.05.22 2. runda klasyf. | vs. Besir Durguti | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu |