MECZ
03.10.21 | 1. runda klasyf. | Antonin Bolardt | Dominique Graf | 6-2, 6-2 | M25 Prague | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
07.06.98, 25 lat
14708 $
07.06.98, 25 lat
14708 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
21.05.99, 24 lat
21.05.99, 24 lat
Antonin Bolardt vs. Dominique Graf - Wzajemne mecze
03.10.21 | 1. runda klasyf. | Antonin Bolardt | Dominique Graf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Prague | halowa |
Antonin Bolardt form & Dominique Graf form
Antonin Bolardt - ostatnie mecze
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gastao Elias | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Smaran Rangarajan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Prostejov - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Lis | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Dragos Dima | 5-7, 7-67, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-5, - Antonin Bolardt - krecz | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Vit Kalina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Martin Damm | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Neumayer | 2-6, - Antonin Bolardt - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Matej Galik | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Apltauer | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Raphael Calzi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Shinji Hazawa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Niklas Rohrer | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. James Hartson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Dominique Graf - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - krecz | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu |