MECZ
11.08.20 | 1. runda | Anton Matusevich | Mark Whitehouse | 6-4, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mark Whitehouse | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mark Whitehouse | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 1-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
2-2 | Mark Whitehouse | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Anton Matusevich | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Mark Whitehouse | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-3 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Mark Whitehouse | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mark Whitehouse | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Mark Whitehouse | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Mark Whitehouse | |
0-0, 0-30 | ||
Anton Matusevich | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Mark Whitehouse | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Mark Whitehouse | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Anton Matusevich | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anton Matusevich vs. Mark Whitehouse - Wzajemne mecze
14.03.24 | 2. runda | Anton Matusevich | Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Trimbach | dywanowa |
16.02.22 | 1. runda | Anton Matusevich | Mark Whitehouse | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Glasgow | halowa |
11.08.20 | 1. runda | Anton Matusevich | Mark Whitehouse | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
31.07.19 | 2. runda | Mark Whitehouse | Anton Matusevich | 7-66, 7-66 | szczegóły meczu | M25 Roehampton | twarda |
06.02.17 | 1. runda klasyf. | Anton Matusevich | Mark Whitehouse | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Great Britain | halowa |
Anton Matusevich form & Mark Whitehouse form
Anton Matusevich - ostatnie mecze
M25 Reus - ceglana | ||||
07.04.24 Finał | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Remy Bertola | 3-6, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Julio Cesar Porras | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - krecz | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Mark Whitehouse - ostatnie mecze
Barletta Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. James Davis | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Patrick Kypson | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Colin Markes | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Marko Mesarovic | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Olle Wallin | 7-62, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Adit Sinha | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Paul Jubb | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu |