MECZ
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Andrey Chepelev | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 6-74, 6-3 | Valencia Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andrey Chepelev | Jose Fco. Vidal Azorin | |
1. podanie % | 73/91 (80%) | 71/92 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/73 (70%) | 33/71 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 16/21 (76%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/92 (47%) | 33/91 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/183 (55%) | 82/183 (45%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andrey Chepelev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrey Chepelev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrey Chepelev | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Andrey Chepelev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrey Chepelev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 6-3 | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrey Chepelev vs. Jose Fco. Vidal Azorin - Wzajemne mecze
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Andrey Chepelev | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | Valencia Challenger | ceglana |
Andrey Chepelev form & Jose Fco. Vidal Azorin form
Andrey Chepelev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-76, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Jose Fco. Vidal Azorin - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.23 Finał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 Półfinał | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tigre 1 - ceglana | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |