MECZ
11.11.21 | 2. runda | Andrew Paulson | Timo Stodder | 6-3, 6-3 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andrew Paulson | Timo Stodder | |
1. podanie % | 48/61 (79%) | 39/72 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/48 (73%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 17/33 (52%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/72 (44%) | 19/61 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrew Paulson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrew Paulson | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andrew Paulson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrew Paulson | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrew Paulson vs. Timo Stodder - Wzajemne mecze
01.11.23 | 2. runda | Andrew Paulson | Timo Stodder | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | Ismaning Challenger | dywanowa |
23.11.21 | 1. runda | Andrew Paulson | Timo Stodder | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Ostrava | halowa |
11.11.21 | 2. runda | Andrew Paulson | Timo Stodder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Andrew Paulson form & Timo Stodder form
Andrew Paulson - ostatnie mecze
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |
Timo Stodder - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu |