MECZ
12.09.21 | 1. runda klasyf. | Andrei Cuceu | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-3 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
22.09.03, 20 lat
22.09.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
18.09.00, 23 lat
18.09.00, 23 lat
Andrei Cuceu vs. Stefan Cizelj-Zivkovic - Wzajemne mecze
12.09.21 | 1. runda klasyf. | Andrei Cuceu | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Andrei Cuceu form & Stefan Cizelj-Zivkovic form
Andrei Cuceu - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Boris Slesarev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Rimoli | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Anas Bennour Dit Sahli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dhananjay Singh | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Itamar Tapiro | 3-6, 7-62, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Granath | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Gabor Szoke | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zachary Mintz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Deian Alejandro Pana | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Stefan Cizelj-Zivkovic - ostatnie mecze
M25 Badalona - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |