MECZ
20.10.14 | 1. runda | Andrea Collarini | Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 7-5 | Cordoba Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andrea Collarini | Tomas Lipovsek Puches | |
1. podanie % | 51/66 (77%) | 22/47 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/51 (71%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 13/25 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/47 (45%) | 20/66 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrea Collarini vs. Tomas Lipovsek Puches - Wzajemne mecze
13.07.15 | Półfinał | Andrea Collarini | Tomas Lipovsek Puches | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Italy F18 | ceglana |
20.10.14 | 1. runda | Andrea Collarini | Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Cordoba Challenger | ceglana |
22.07.13 | 2. runda | Andrea Collarini | Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Argentina F13 | ceglana |
03.06.13 | Półfinał | Andrea Collarini | Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Argentina F9 | ceglana |
08.08.11 | 2. runda | Andrea Collarini | Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Argentina F10 | ceglana |
Andrea Collarini form & Tomas Lipovsek Puches form
Andrea Collarini - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - krecz | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Tomas Lipovsek Puches - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Lujan - ceglana | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |