MECZ
21.02.23 | Klasyf. | Andrea Bacaloni | Lucca Pinto | 6-0, 4-1, - krecz | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andrea Bacaloni | Lucca Pinto | |
1. podanie % | 20/32 (63%) | 32/48 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/20 (80%) | 12/32 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/12 (42%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/48 (60%) | 11/32 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/80 (63%) | 30/80 (38%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andrea Bacaloni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lucca Pinto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Bacaloni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lucca Pinto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Bacaloni | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Lucca Pinto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Andrea Bacaloni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lucca Pinto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Bacaloni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lucca Pinto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Bacaloni | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lucca Pinto | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
04.03.03, 21 lat
04.03.03, 21 lat
Andrea Bacaloni vs. Lucca Pinto - Wzajemne mecze
21.02.23 | Klasyf. | Andrea Bacaloni | Lucca Pinto | 6-0, 4-1, Lucca Pinto - krecz | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Andrea Bacaloni form & Lucca Pinto form
Andrea Bacaloni - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Stylianos Christodoulou | 6-1, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Brian Bozemoj | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fernando Cavallo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Samyar Elyasi | 5-7, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Denys Klok | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuta Kawahashi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zhao Zhao | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. Zhou Mingzhou | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Vit Kalina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Stuart Parker | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Adam Jones | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Filippo Speziali | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Lucca Pinto - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Tauheed Browning | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Bolla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Andre Szilvassy | 7-64, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Samat Mustafin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Benoit Torcq | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Spadola | 6-76, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Benjamin Torres | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Riva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Labuckas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Jurriaan Bol | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 1-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Louis Tessa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 6-0, 3-0, Aleksei Mokrov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Fernandez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 3-6, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Barros Fernandes | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |