MECZ
15.08.20 | 1. runda klasyf. | Andrea Arnaboldi | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-0 | Todi Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andrea Arnaboldi | Jacopo Berrettini | |
1. podanie % | 19/36 (53%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/19 (84%) | 15/33 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/51 (61%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Arnaboldi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Arnaboldi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrea Arnaboldi vs. Jacopo Berrettini - Wzajemne mecze
15.08.20 | 1. runda klasyf. | Andrea Arnaboldi | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Todi Challenger | ceglana |
24.06.20 | 1. runda | Andrea Arnaboldi | Jacopo Berrettini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Andrea Arnaboldi form & Jacopo Berrettini form
Andrea Arnaboldi - ostatnie mecze
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montechiarugolo Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Francavilla Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sanremo Challenger - ceglana | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.23 Klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Jacopo Berrettini - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sanremo Challenger - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.03.23 Klasyf. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |