MECZ
19.09.21 | 1. runda klasyf. | Alexis Gautier | Alexander Merino | 6-3, 6-1 | Ambato Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexis Gautier | Alexander Merino | |
1. podanie % | 25/36 (69%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/25 (96%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/48 (50%) | 4/36 (11%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 13 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexander Merino | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexis Gautier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexander Merino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexis Gautier | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexander Merino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexis Gautier | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alexander Merino | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexis Gautier | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Alexander Merino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexis Gautier | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Alexander Merino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexis Gautier | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexander Merino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Alexis Gautier | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
4-1 | Alexander Merino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexis Gautier | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Peru
31.08.92, 31 lat
61032 $
31.08.92, 31 lat
61032 $
Alexis Gautier vs. Alexander Merino - Wzajemne mecze
19.09.21 | 1. runda klasyf. | Alexis Gautier | Alexander Merino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Ambato Challenger | ceglana |
Alexis Gautier form & Alexander Merino form
Alexis Gautier - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Pierre Delage | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joffrey De Schepper | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-718 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Raphael Calzi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 2. runda | vs. Michael Zhu | 6-78, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Julian Ocleppo | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Oscar Otte | 2-1, Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Adit Sinha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Siim Troost | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. John Sperle | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ludvig Fredrik Hede | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexander Merino - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F35 - halowa | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |