MECZ
09.05.21 | 1. runda klasyf. | Alexandros Skorilas | Dominik Langmajer | 6-2, 6-0 | M15 Jerusalem | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
21.08.99, 24 lat
21.08.99, 24 lat
Alexandros Skorilas vs. Dominik Langmajer - Wzajemne mecze
09.05.21 | 1. runda klasyf. | Alexandros Skorilas | Dominik Langmajer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Jerusalem | twarda |
07.03.21 | 1. runda klasyf. | Alexandros Skorilas | Dominik Langmajer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Alexandros Skorilas form & Dominik Langmajer form
Alexandros Skorilas - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Edas Butvilas | - | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amit Vales | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ron Ellouck | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alexander Frusina | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Joao Dinis Silva | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Pavlos Tsitsipas | 0-1, - Alexandros Skorilas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sean Hodkin | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 4-6, 6-79 | szczegóły meczu |
Dominik Langmajer - ostatnie mecze
M15 Trnava - halowa | ||||
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.22 2. runda klasyf. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |