MECZ
29.08.20 | 1. runda klasyf. | Alexandre Muller | Giacomo Dambrosi | 6-4, 6-1 | Cordenons Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandre Muller | Giacomo Dambrosi | |
1. podanie % | 42/52 (81%) | 25/52 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/42 (76%) | 14/25 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/10 (40%) | 15/27 (56%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/52 (44%) | 16/52 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexandre Muller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alexandre Muller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Alexandre Muller | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Giacomo Dambrosi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandre Muller vs. Giacomo Dambrosi - Wzajemne mecze
29.08.20 | 1. runda klasyf. | Alexandre Muller | Giacomo Dambrosi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Cordenons Challenger | ceglana |
Alexandre Muller form & Giacomo Dambrosi form
Alexandre Muller - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Giacomo Dambrosi - ostatnie mecze
M25 Padova - ceglana | ||||
13.08.22 Półfinał | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mariano Navone | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 2-6, 1-4, - Giacomo Dambrosi - krecz | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Tobias Smoliner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 2 - halowa | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Paul Jubb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
28.10.21 Ćwierćfinał | vs. Tim Handel | 6-72, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 2. runda | vs. Mick Veldheer | 3-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 1-3, - Giacomo Dambrosi - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.05.21 Finał | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.21 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 7-65, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.21 Finał | vs. Francesco Passaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.21 Półfinał | vs. Daniel Michalski | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.21 Ćwierćfinał | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
28.03.21 Finał | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.21 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.21 Ćwierćfinał | vs. Alex Rybakov | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |