MECZ
01.10.19 | Klasyf. | Alexander Lebedev | Hendrik Jebens | 6-4, 6-2 | M25 Norman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Lebedev | Hendrik Jebens | |
1. podanie % | 27/51 (53%) | 31/60 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 18/31 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/24 (46%) | 11/29 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/60 (52%) | 19/51 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Lebedev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Lebedev | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-2 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-15 | ||
Alexander Lebedev | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Alexander Lebedev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Lebedev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Hendrik Jebens | |
0-0 | ||
Alexander Lebedev | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-1 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Alexander Lebedev | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Lebedev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-2 | Hendrik Jebens | |
0-0, 30-0, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexander Lebedev | 6-2 | |
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
08.08.95, 28 lat
103907 $
08.08.95, 28 lat
103907 $
Alexander Lebedev vs. Hendrik Jebens - Wzajemne mecze
01.10.19 | Klasyf. | Alexander Lebedev | Hendrik Jebens | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Norman | twarda |
Alexander Lebedev form & Hendrik Jebens form
Alexander Lebedev - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Hendrik Jebens - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 6-77, 6-74 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jacob Kahoun | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
13.01.22 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Maxime Hamou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Villers - halowa | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 4-6, - Hendrik Jebens - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marc Schmidt | Marc Schmidt - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.21 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.21 Klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Simon Reveniau | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |