MECZ
01.07.20 | 1. runda | Alexander Erler | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Alexander Erler | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 30-0 | ||
Alexander Erler | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Alexander Erler | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
0-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Erler | 0-2 | |
0-0, 0-30 | ||
Alexander Erler | 1-1 | |
0-0, 0-30 | ||
1-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Alexander Erler | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexander Erler vs. Peter Goldsteiner - Wzajemne mecze
01.07.20 | 1. runda | Alexander Erler | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
24.08.15 | 1. runda | Peter Goldsteiner | Alexander Erler | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Austria F9 | ceglana |
Alexander Erler form & Peter Goldsteiner form
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Peter Goldsteiner - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |