MECZ
16.10.22 | Finał | Alexandar Lazarov | Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | M15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexandar Lazarov | Vladyslav Orlov | |
1. podanie % | 30/38 (79%) | 22/41 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/8 (75%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 8/38 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/79 (71%) | 23/79 (29%) |
Double foul | ||
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexandar Lazarov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandar Lazarov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandar Lazarov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandar Lazarov vs. Vladyslav Orlov - Wzajemne mecze
16.10.22 | Finał | Alexandar Lazarov | Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sozopol | twarda |
29.05.18 | 1. runda | Alexandar Lazarov | Vladyslav Orlov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Romania F2 | ceglana |
Alexandar Lazarov form & Vladyslav Orlov form
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Vladyslav Orlov - ostatnie mecze
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - krecz | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 2. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |