INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandar Lazarov vs. Max Houkes - Wzajemne mecze
15.02.20 | 2. runda | Alexandar Lazarov | Max Houkes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Alexandar Lazarov form & Max Houkes form
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Max Houkes - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
01.03.24 Półfinał | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |