MECZ
27.03.22 | 1. runda klasyf. | Alex Rybakov | Sanjar Fayziev | 6-1, 6-3 | Oeiras 1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alex Rybakov | Sanjar Fayziev | |
1. podanie % | 35/49 (71%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/44 (57%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Rybakov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alex Rybakov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Rybakov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alex Rybakov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Rybakov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 | Sanjar Fayziev | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alex Rybakov vs. Sanjar Fayziev - Wzajemne mecze
27.03.22 | 1. runda klasyf. | Alex Rybakov | Sanjar Fayziev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Oeiras 1 | ceglana |
Alex Rybakov form & Sanjar Fayziev form
Alex Rybakov - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | - | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sanjar Fayziev - ostatnie mecze
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-75, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Adit Sinha | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Tuncay Duran | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shu Matsuoka | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabor Mathe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.12.22 Klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-76, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 7-61, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rosol | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
18.04.22 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
05.03.22 | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.22 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Rosol | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu |