MECZ
14.09.21 | 1. runda | Alex Rybakov | Danilo Petrovic | 6-1, 6-2 | Szczecin Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alex Rybakov | Danilo Petrovic | |
1. podanie % | 28/35 (80%) | 33/52 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/28 (96%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/7 (71%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/52 (50%) | 3/35 (9%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Danilo Petrovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Danilo Petrovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Danilo Petrovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alex Rybakov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Danilo Petrovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alex Rybakov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Danilo Petrovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Danilo Petrovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Danilo Petrovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Alex Rybakov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Danilo Petrovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alex Rybakov vs. Danilo Petrovic - Wzajemne mecze
14.09.21 | 1. runda | Alex Rybakov | Danilo Petrovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Szczecin Challenger | ceglana |
Alex Rybakov form & Danilo Petrovic form
Alex Rybakov - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | - | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Danilo Petrovic - ostatnie mecze
Stockholm - halowa | ||||
06.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 6-72, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.21 1. runda | vs. Liam Broady | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Losinj Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 2-5, - Danilo Petrovic - krecz | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Vit Kopriva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Alex Rybakov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Marko Topo | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Anif - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Felix Gill | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Oscar Otte | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 0-2, - Danilo Petrovic - krecz | szczegóły meczu | |
Rome 2 - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Igor Sijsling | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda | vs. John Millman | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade Challenger - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split 1 - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Andrea Collarini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda | vs. Lukas Rosol | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mischa Zverev | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
01.03.21 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 2-5, - Danilo Petrovic - krecz | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
22.02.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - halowa | ||||
18.01.21 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sardinia - ceglana | ||||
17.10.20 Półfinał | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Federico Delbonis | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |