MECZ
25.09.22 | 1. runda klasyf. | Alessio Vasquez Gehrke | Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-1 | M15 Sabadell | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
09.06.03, 20 lat
09.06.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
17.04.00, 23 lat
17.04.00, 23 lat
Alessio Vasquez Gehrke vs. Nikita Alosha Ushakov - Wzajemne mecze
25.09.22 | 1. runda klasyf. | Alessio Vasquez Gehrke | Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sabadell | ceglana |
Alessio Vasquez Gehrke form & Nikita Alosha Ushakov form
Alessio Vasquez Gehrke - ostatnie mecze
M25 Harlingen - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Kyle Kang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Brayden Michna | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Zeuch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 7-67, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Stijn Pel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Can Franke | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mika Lipp | 6-3, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Manuel Plunger | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.23 Klasyf. | vs. Ivan Sergeyev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.23 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. David Simeonov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Beren Tan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-0, 3-0, David De Hoyos Rodriguez - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alberto Garcia Garcia | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Quentin Folliot | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Mika Lipp | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mark Simons | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Lucas Gerch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Leopold Zima | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lewie Lane | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Sandro Kopp | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Nikita Alosha Ushakov - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palmanova - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.22 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |