MECZ
25.02.20 | Klasyf. | Alessandro Ingarao | Pavle Daljev | 6-1, 6-4 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alessandro Ingarao | Pavle Daljev | |
1. podanie % | 32/41 (78%) | 42/58 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/32 (59%) | 20/42 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/58 (59%) | 16/41 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alessandro Ingarao | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alessandro Ingarao | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 30-0 | ||
Alessandro Ingarao | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Alessandro Ingarao | 0-0 | |
1-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Pavle Daljev | |
0-0 | ||
Alessandro Ingarao | 2-3 | |
3-3 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Ingarao | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
23.02.92, 32 lat
23.02.92, 32 lat
Alessandro Ingarao vs. Pavle Daljev - Wzajemne mecze
25.02.20 | Klasyf. | Alessandro Ingarao | Pavle Daljev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
Alessandro Ingarao form & Pavle Daljev form
Alessandro Ingarao - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Beconi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Leo Borg | 7-613, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jared Thompkins | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitur Simeonov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
20.04.23 1. runda | vs. Andrej Nedic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lav Ban | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Tim Heger | 6-78, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tilen Kovac | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Viktor Jovic | 3-6, - Alessandro Ingarao - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Josef Southcombe | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-75, 7-63, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. James Hartson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Raphael Collignon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Pavle Daljev - ostatnie mecze
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |