MECZ
26.05.21 | 2. runda klasyf. | Alessandro Giannessi | Tallon Griekspoor | 7-5, 7-5 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alessandro Giannessi | Tallon Griekspoor | |
1. podanie % | 47/72 (65%) | 42/67 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/47 (77%) | 30/42 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/25 (48%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/67 (42%) | 24/72 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Tallon Griekspoor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alessandro Giannessi vs. Tallon Griekspoor - Wzajemne mecze
26.05.21 | 2. runda klasyf. | Alessandro Giannessi | Tallon Griekspoor | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Alessandro Giannessi form & Tallon Griekspoor form
Alessandro Giannessi - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu |
Tallon Griekspoor - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - krecz | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
02.11.23 3. runda | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 2. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
06.10.23 2. runda | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - krecz | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
01.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu |