MECZ
08.09.22 | 2. runda | Aleksandre Bakshi | Peter Goldsteiner | 6-4, 1-6, 6-3 | M15 Budapest | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandre Bakshi | Peter Goldsteiner | |
1. podanie % | 43/95 (45%) | 70/96 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/43 (67%) | 44/70 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/52 (50%) | 12/26 (46%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/96 (42%) | 40/95 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/191 (50%) | 96/191 (50%) |
Double foul | 11 | 2 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandre Bakshi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandre Bakshi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aleksandre Bakshi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aleksandre Bakshi | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Aleksandre Bakshi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandre Bakshi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aleksandre Bakshi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandre Bakshi vs. Peter Goldsteiner - Wzajemne mecze
08.09.22 | 2. runda | Aleksandre Bakshi | Peter Goldsteiner | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Budapest | twarda |
Aleksandre Bakshi form & Peter Goldsteiner form
Aleksandre Bakshi - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ben Weintraub | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Martin Klizan | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Philip Henning | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tamerlan Azizov | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cesar Bourgois | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Dax Donders | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ali Habib | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yanki Erel | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Kousuke Ogura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Jack Loge | 6-74, - Aleksandre Bakshi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Goncalo Oliveira | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Jack Loge | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Ilya Snitari | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Marek Gengel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu |
Peter Goldsteiner - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |