MECZ
06.04.21 | Klasyf. | Aleksandr Braynin | Sanetulla Kutybaev | 7-5, 6-2 | M15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandr Braynin | Sanetulla Kutybaev | |
1. podanie % | 39/58 (67%) | 46/67 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/39 (79%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/67 (48%) | 17/58 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aleksandr Braynin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aleksandr Braynin | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Aleksandr Braynin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sanetulla Kutybaev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
04.12.97, 26 lat
04.12.97, 26 lat
Aleksandr Braynin vs. Sanetulla Kutybaev - Wzajemne mecze
06.04.21 | Klasyf. | Aleksandr Braynin | Sanetulla Kutybaev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Shymkent | ceglana |
Aleksandr Braynin form & Sanetulla Kutybaev form
Aleksandr Braynin - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
Sanetulla Kutybaev - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |