MECZ
07.11.22 | 2. runda klasyf. | Aleksandr Braynin | Maksim Shin | 5-7, 7-5, 10-7 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandr Braynin | Maksim Shin | |
1. podanie % | 61/82 (74%) | 77/98 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/61 (54%) | 44/77 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/98 (48%) | 36/82 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/180 (52%) | 87/180 (48%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Maksim Shin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Aleksandr Braynin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-3 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aleksandr Braynin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 40-A | ||
4-5 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-5 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandr Braynin | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aleksandr Braynin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Aleksandr Braynin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Maksim Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Maksim Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Maksim Shin | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
04.06.03, 20 lat
04.06.03, 20 lat
Aleksandr Braynin vs. Maksim Shin - Wzajemne mecze
13.11.22 | 1. runda klasyf. | Aleksandr Braynin | Maksim Shin | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
07.11.22 | 2. runda klasyf. | Aleksandr Braynin | Maksim Shin | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
Aleksandr Braynin form & Maksim Shin form
Aleksandr Braynin - ostatnie mecze
M15 Lons - halowa | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Maksim Shin - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kolganov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tommy Ginzburg | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Simon Beaupain | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Allan Gatoto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Hassairi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Miles Jones | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oskar Szymczak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Klasyf. | vs. Jeremy Taylor | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Deniz Ture | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-76, 7-61, 10-12 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Edoardo De Filippo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sani Sardag | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marko Maksimovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Federico Campana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |