MECZ
05.09.21 | 1. runda klasyf. | Aleksandr Braynin | Alexandar Lazarov | 7-64, 6-4 | Kyiv Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandr Braynin | Alexandar Lazarov | |
1. podanie % | 51/71 (72%) | 54/69 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/51 (57%) | 34/54 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/69 (45%) | 28/71 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/140 (53%) | 66/140 (47%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aleksandr Braynin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandr Braynin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aleksandr Braynin | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandr Braynin | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aleksandr Braynin | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
0-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandr Braynin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandr Braynin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandr Braynin | 6-4 | |
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandr Braynin vs. Alexandar Lazarov - Wzajemne mecze
05.09.21 | 1. runda klasyf. | Aleksandr Braynin | Alexandar Lazarov | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Kyiv Challenger | ceglana |
29.01.21 | 2. runda klasyf. | Alexandar Lazarov | Aleksandr Braynin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Aleksandr Braynin form & Alexandar Lazarov form
Aleksandr Braynin - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |