MECZ
10.03.22 | 2. runda | Alejandro Tabilo | Gonzalo Lama | 6-1, 6-2 | Santiago Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alejandro Tabilo | Gonzalo Lama | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/28 (86%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 5/17 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/48 (50%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 10 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alejandro Tabilo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 6-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alejandro Tabilo vs. Gonzalo Lama - Wzajemne mecze
10.08.23 | 2. runda | Alejandro Tabilo | Gonzalo Lama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Santo Domingo | ceglana |
10.03.22 | 2. runda | Alejandro Tabilo | Gonzalo Lama | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Santiago Challenger | ceglana |
Alejandro Tabilo form & Gonzalo Lama form
Alejandro Tabilo - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
10.04.24 2. runda | vs. Casper Ruud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
24.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 7-65, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
03.03.24 Finał | vs. Sebastian Baez | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Corentin Moutet | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luciano Darderi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.24 | vs. Ignacio Buse | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-62, 6-77, 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Taro Daniel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cameron Norrie | Cameron Norrie - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Borna Gojo | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Patrick Kypson | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Isaac Becroft | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-74, 7-69 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Gonzalo Lama - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - krecz | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |