MECZ
09.11.16 | 1. runda | Alejandro Davidovich Fokina | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-1 | Spain F36 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alejandro Davidovich Fokina | Andres Artunedo Martinavarr | |
1. podanie % | 43/64 (67%) | 40/56 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/43 (72%) | 20/40 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/21 (29%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 27/64 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alejandro Davidovich Fokina vs. Andres Artunedo Martinavarr - Wzajemne mecze
17.11.16 | 2. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F37 | twarda |
09.11.16 | 1. runda | Alejandro Davidovich Fokina | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F36 | twarda |
Alejandro Davidovich Fokina form & Andres Artunedo Martinavarr form
Alejandro Davidovich Fokina - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Juncheng Shang | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 7-67, 1-0, Jakub Mensik - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jakub Mensik | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ugo Humbert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-77, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
01.01.24 | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Ben Shelton | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
08.10.23 2. runda | vs. Arthur Fils | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vancouver - halowa | ||||
22.09.23 | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Novak Djokovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Tommy Paul | 1-6, 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Novak Djokovic | 4-6, - Alejandro Davidovich Fokina - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Andres Artunedo Martinavarr - ostatnie mecze
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
06.07.19 Półfinał | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
30.06.19 Finał | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.19 Półfinał | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
18.06.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leon Challenger - twarda | ||||
23.04.19 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
14.04.19 Finał | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.19 Półfinał | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |