MECZ
11.11.22 | Ćwierćfinał | Alec Deckers | Matthew Dellavedova | 6-4, 5-7, 6-2 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alec Deckers | Matthew Dellavedova | |
1. podanie % | 45/85 (53%) | 52/94 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/45 (76%) | 34/52 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/40 (60%) | 22/42 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/94 (40%) | 27/85 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/179 (54%) | 83/179 (46%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 9 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alec Deckers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alec Deckers | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alec Deckers | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alec Deckers | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alec Deckers | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alec Deckers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alec Deckers | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alec Deckers | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alec Deckers | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alec Deckers | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alec Deckers | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Alec Deckers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alec Deckers | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alec Deckers | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alec Deckers | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alec Deckers vs. Matthew Dellavedova - Wzajemne mecze
11.11.22 | Ćwierćfinał | Alec Deckers | Matthew Dellavedova | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
26.07.21 | 2. runda klasyf. | Alec Deckers | Matthew Dellavedova | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Alec Deckers form & Matthew Dellavedova form
Alec Deckers - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | - | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Matthew Dellavedova - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - krecz | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
23.12.23 Finał | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 2. runda | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
16.12.23 Finał | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Półfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu |