MECZ
14.09.21 | 1. runda | Aldin Setkic | Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-2 | Istanbul 2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aldin Setkic | Vlad Victor Cornea | |
1. podanie % | 32/52 (62%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 19/26 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/48 (44%) | 15/52 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aldin Setkic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aldin Setkic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aldin Setkic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aldin Setkic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aldin Setkic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aldin Setkic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aldin Setkic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aldin Setkic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aldin Setkic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aldin Setkic vs. Vlad Victor Cornea - Wzajemne mecze
14.09.21 | 1. runda | Aldin Setkic | Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Istanbul 2 | twarda |
Aldin Setkic form & Vlad Victor Cornea form
Aldin Setkic - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - krecz | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Andrej Radojicic | - | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Vlad Victor Cornea - ostatnie mecze
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - halowa | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 5 - halowa | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari Challenger - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Losinj Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Napoli Challenger - ceglana | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
09.03.21 1. runda | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |