MECZ
12.04.21 | 1. runda klasyf. | Alberto Orso | Bulat Galiev | 7-63, 3-0, - krecz | M15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alberto Orso | Bulat Galiev | |
1. podanie % | 33/45 (73%) | 31/56 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/33 (67%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/12 (42%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/56 (55%) | 18/45 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/101 (57%) | 43/101 (43%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
09.07.02, 21 lat
09.07.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
16.10.97, 26 lat
16.10.97, 26 lat
Alberto Orso vs. Bulat Galiev - Wzajemne mecze
12.04.21 | 1. runda klasyf. | Alberto Orso | Bulat Galiev | 7-63, 3-0, Bulat Galiev - krecz | szczegóły meczu | M15 Shymkent | ceglana |
Alberto Orso form & Bulat Galiev form
Alberto Orso - ostatnie mecze
M15 Perugia - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Filippo Moroni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Parenti | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 L'Aquila - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Antonio Campo | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Antonio Campo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Bulat Galiev | 7-63, 3-0, Bulat Galiev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Constant De La Bassetiere | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.06.20 1. runda | vs. Andrea Bolla | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.20 1. runda | vs. Pasquale De Giorgio | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
10.03.18 | vs. Flemming Peters | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Bulat Galiev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 2. runda klasyf. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu |