MECZ
04.12.22 | 1. runda klasyf. | Akram El Sallaly | Jack Loge | 7-5, 6-3 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Egipt
13.11.97, 26 lat
21214 $
13.11.97, 26 lat
21214 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
16.11.04, 19 lat
16.11.04, 19 lat
Akram El Sallaly vs. Jack Loge - Wzajemne mecze
04.12.22 | 1. runda klasyf. | Akram El Sallaly | Jack Loge | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Akram El Sallaly form & Jack Loge form
Akram El Sallaly - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. David Pichler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Kelsey Stevenson | 7-64, 7-61 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ken Cavrak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ken Cavrak | 5-7, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thorben Sannen | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Faizy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vitek Horak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kostiantyn Aksonov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lech Gontar | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Karim El Feky | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jack Loge - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-2, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Enzo Wallart | 6-4, 5-6, Enzo Wallart - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Federico Cina | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Luca Castagnola | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Christoph Negritu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 7-65, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Michiel De Krom | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joris Moret | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Noah Schmiedel | 6-3, Noah Schmiedel - krecz | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Oscar Lacides | 6-1, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Deney Wassermann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Felix Mischker | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tomas Lanik | 6-79, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 7-64, Aleksandre Bakshi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maxence Rivet | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |