MECZ
28.01.21 | Klasyf. | Akira Santillan | Yanki Erel | 6-2, 6-2 | Antalya Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Akira Santillan | Yanki Erel | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 30/47 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/25 (76%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/18 (78%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/47 (51%) | 10/43 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Akira Santillan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Akira Santillan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Akira Santillan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akira Santillan | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Akira Santillan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akira Santillan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yanki Erel | |
0-0, 30-0 | ||
Akira Santillan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Akira Santillan | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Akira Santillan vs. Yanki Erel - Wzajemne mecze
28.01.21 | Klasyf. | Akira Santillan | Yanki Erel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya Challenger | ceglana |
Akira Santillan form & Yanki Erel form
Akira Santillan - ostatnie mecze
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 5-3, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dan Added | 6-2, 4-6, 1-4, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-74, 1-4, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Bernard Tomic | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicholas David Ionel | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Kyle Edmund | 7-63, 6-74, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 1-2, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Krawczyk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Dino Prizmic | 6-2, 3-6, 3-5, - Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Yanki Erel - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |