MECZ
08.07.18 | 2. runda klasyf. | Ajeet Rai | Ramazan Nureev | 6-0, 6-0 | China F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.02.93, 31 lat
12.02.93, 31 lat
Ajeet Rai vs. Ramazan Nureev - Wzajemne mecze
08.07.18 | 2. runda klasyf. | Ajeet Rai | Ramazan Nureev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | China F10 | twarda |
Ajeet Rai form & Ramazan Nureev form
Ajeet Rai - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu |
Ramazan Nureev - ostatnie mecze
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Elgin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F13 - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F10 - ceglana | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Facundo Yunis | 7-61, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F15 - ceglana | ||||
22.07.18 Klasyf. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yahor Yatsyk | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.18 1. runda klasyf. | vs. Chuanqi Su | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. San Wong | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 2-6, 1-5, - Ramazan Nureev - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Javier Araya | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nazar Achour | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Temirlan Nauruzov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Siphosothando Montsi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Michel Vernier | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Corino | 6-2, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Milos Sekulic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Lucini | 7-65, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
18.02.18 Klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F1 - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Michael Commings | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Michael Look | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. John Lamble | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |