MECZ
22.09.21 | 1. runda | Ajeet Rai | Niki Kaliyanda Poonacha | 7-61, 7-65 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ajeet Rai | Niki Kaliyanda Poonacha | |
1. podanie % | 56/83 (67%) | 47/84 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/56 (66%) | 32/47 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/27 (56%) | 18/37 (49%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/84 (40%) | 31/83 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/167 (51%) | 81/167 (49%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 5 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ajeet Rai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ajeet Rai | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ajeet Rai | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ajeet Rai | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ajeet Rai | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ajeet Rai | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ajeet Rai | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ajeet Rai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ajeet Rai | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ajeet Rai | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ajeet Rai | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ajeet Rai | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ajeet Rai | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ajeet Rai vs. Niki Kaliyanda Poonacha - Wzajemne mecze
22.09.21 | 1. runda | Ajeet Rai | Niki Kaliyanda Poonacha | 7-61, 7-65 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
09.08.18 | Ćwierćfinał | Niki Kaliyanda Poonacha | Ajeet Rai | 6-73, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | Indonesia F3 | twarda |
Ajeet Rai form & Niki Kaliyanda Poonacha form
Ajeet Rai - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu |
Niki Kaliyanda Poonacha - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 7-64, 7-68 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 3-6, 0-2, - Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dane Sweeny | 6-4, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - trawiasta | ||||
04.02.24 | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Davangere - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Nick Chappell | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Vishnu Vardhan | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 5-7, - Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Gabriel Debru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Dustov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Boris Butulija | 1-5, - Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu |