INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ajeet Rai vs. Alexander Lebedev - Wzajemne mecze
28.01.20 | Klasyf. | Ajeet Rai | Alexander Lebedev | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Ajeet Rai form & Alexander Lebedev form
Ajeet Rai - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu |
Alexander Lebedev - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |