MECZ
07.12.20 | Klasyf. | Adrian Oetzbach | Tom Schonenberg | 7-64, 6-3 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adrian Oetzbach vs. Tom Schonenberg - Wzajemne mecze
07.12.20 | Klasyf. | Adrian Oetzbach | Tom Schonenberg | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
30.11.20 | 2. runda klasyf. | Adrian Oetzbach | Tom Schonenberg | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
09.08.14 | 1. runda klasyf. | Tom Schonenberg | Adrian Oetzbach | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Meerbusch Challenger | ceglana |
Adrian Oetzbach form & Tom Schonenberg form
Adrian Oetzbach - ostatnie mecze
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Josip Simundza | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Giacomini | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Tom Schonenberg - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |