Adria Vallejo Ferrer vs. Ivan Denisov 09.05.2022

Adria Vallejo Ferrer vs. Ivan Denisov 09.05.2022 - M15 Ulcinj - porównanie

MECZ

09.05.222. runda klasyf.Adria Vallejo Ferrer Ivan Denisov 6-4, 6-3 Montenegro M15 Ulcinj ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-3

Adria Vallejo Ferrer
Hiszpania
14.10.00, 23 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
07.06.00, 23 lat






14938 $
Ivan Denisov
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Adria Vallejo Ferrer vs. Ivan Denisov - Wzajemne mecze

09.05.222. runda klasyf.Adria Vallejo FerrerIvan Denisov6-4, 6-3 szczegóły meczuMontenegro M15 Ulcinj ceglana

Adria Vallejo Ferrer form & Ivan Denisov form

Adria Vallejo Ferrer - ostatnie mecze

Spain M25 Valldoreix - ceglana
07.05.23
1. runda klasyf.
vs. Svyatoslav Gulin1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M25 Sabadell - ceglana
30.04.23
1. runda klasyf.
vs. Carles Rojas3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M25 Reus - ceglana
02.04.23
1. runda klasyf.
vs. Leonid Sheyngezikht1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M25 Girona - ceglana
16.10.22
1. runda klasyf.
vs. David Puig Molina5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal M25 Sintra - twarda
13.09.22
2. runda klasyf.
vs. Ricardo Batista4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal M25 Sintra - twarda
05.09.22
2. runda klasyf.
vs. Tommaso Vola6-79, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal M25 Setubal - twarda
28.08.22
1. runda klasyf.
vs. Ian Luca Cervantes Tomas3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
22.08.22
2. runda klasyf.
vs. Oscar Cutting3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.22
1. runda klasyf.
vs. Udhbhav Nersu6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
15.08.22
2. runda klasyf.
vs. Tiago Pereira1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
14.08.22
1. runda klasyf.
vs. Filip Cebic4-6, 6-0, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal M15 Castelo - twarda
25.07.22
Klasyf.
vs. Adan Freire Da Silva2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
24.07.22
1. runda klasyf.
vs. Valentin De Carvalho6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal M25 Idanha - twarda
18.07.22
Klasyf.
vs. Guilherme Sousa Severin2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
17.07.22
1. runda klasyf.
vs. Guilherme Coelho6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal M25 Idanha - twarda
10.07.22
1. runda klasyf.
vs. Guilherme Sousa Severin1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Spain M25 Bakio - twarda
27.06.22
1. runda klasyf.
vs. Mikel Lopez Hernaez1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
France M25 Montauban - ceglana
20.06.22
1. runda klasyf.
vs. Seydina Andre0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Montenegro M25 Ulcinj - ceglana
16.05.22
2. runda klasyf.
vs. Danilo Raicevic4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
15.05.22
1. runda klasyf.
vs. Stefan Ivic7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Montenegro M15 Ulcinj - ceglana
10.05.22
Klasyf.
vs. Cezar Cretu3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.05.22
2. runda klasyf.
vs. Ivan Denisov6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.05.22
1. runda klasyf.
vs. Pavle Rogan6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Montenegro M25 Ulcinj - ceglana
01.05.22
1. runda klasyf.
vs. Giovanni Agostinetto6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M25 Reus - ceglana
03.04.22
1. runda klasyf.
vs. Vilius Gaubas6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M15 Palmanova - ceglana
20.03.22
1. runda klasyf.
vs. Sergio Callejon Hernando4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M15 Palmanova - ceglana
14.03.22
2. runda klasyf.
vs. Max Alcala Gurri2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.03.22
1. runda klasyf.
vs. Toni Nadal6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Torello - twarda
27.02.22
1. runda klasyf.
vs. Vicente Oliver Moratalla2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M15 Nules - ceglana
15.11.21
1. runda klasyf.
vs. Federico Campana1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu

Ivan Denisov - ostatnie mecze

Argentina San Miguel - ceglana
14.04.24
1. runda klasyf.
vs. Felix Corwin5-7, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
India M15 Chandigarh - twarda
18.03.24
2. runda klasyf.
vs. Aditya Vishal Balsekar7-65, 5-7, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Rwanda Kigali 2 - ceglana
04.03.24
Klasyf.
vs. Stefan Kozlov6-2, 3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
03.03.24
1. runda klasyf.
vs. Preston Brown3-6, 7-64, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Rwanda Kigali 1 - ceglana
27.02.24
1. runda
vs. Yshai Oliel4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
26.02.24
Klasyf.
vs. Seita Watanabe6-4, 6-75, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.02.24
1. runda klasyf.
vs. Takeru Yuzuki7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
04.12.23
2. runda klasyf.
vs. Ku Keon Kang4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
03.12.23
1. runda klasyf.
vs. Iliyas Maratuly7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M25 Antalya - ceglana
22.11.23
1. runda
vs. Maxim Zhukov2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
21.11.23
Klasyf.
vs. Gokberk Saritas6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
20.11.23
2. runda klasyf.
vs. Alper Okay Meryumoglu6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M25 Antalya - ceglana
14.11.23
2. runda klasyf.
vs. Sergey Fomin1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
12.11.23
1. runda klasyf.
vs. Samuel Stolarik6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
05.11.23
1. runda klasyf.
vs. Nikola Puntaric6-2, 3-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
26.10.23
2. runda
vs. Svyatoslav Gulin3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
25.10.23
1. runda
vs. George Tsivadze6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
24.10.23
Klasyf.
vs. Tomi Van Den Ham3-6, 7-62, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
22.10.23
2. runda klasyf.
vs. Roman Ruenger6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia M25 Telavi - ceglana
19.10.23
2. runda
vs. Michael Vrbensky2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
18.10.23
1. runda
vs. Bekkhan Atlangeriev6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.10.23
Klasyf.
vs. Bekkhan Atlangeriev3-6, 6-3, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
16.10.23
2. runda klasyf.
vs. Lasha Giorgi Kikvidze6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China Zhangjiagang Challenger - twarda
27.08.23
1. runda klasyf.
vs. Hanyi Liu5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Taipei (CHN) M25 Tainan - ceglana
20.08.23
1. runda klasyf.
vs. Ke Hau Hung5-7, 0-2, - Ivan Denisov - kreczporażkaszczegóły meczu
Taipei (CHN) M25 Tainan - ceglana
16.08.23
1. runda
vs. Matyas Fuele6-77, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Finland M15 Hyvinkaa - ceglana
31.07.23
1. runda klasyf.
vs. Johannes Seeman2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Denmark M15 Vejle - ceglana
25.07.23
Klasyf.
vs. Maxence Rivet1-6, 6-2, 6-10 porażkaszczegóły meczu
24.07.23
1. runda klasyf.
vs. Olle Sonesson Lidholt6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France M25 Uriage - ceglana
13.07.23
2. runda
vs. Alexandre Aubriot2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
<