MECZ
27.02.22 | 1. runda klasyf. | Admir Kalender | Andrei Cuceu | 6-3, 6-2 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chorwacja
12.01.01, 23 lat
17554 $
12.01.01, 23 lat
17554 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
22.09.03, 20 lat
22.09.03, 20 lat
Admir Kalender vs. Andrei Cuceu - Wzajemne mecze
27.02.22 | 1. runda klasyf. | Admir Kalender | Andrei Cuceu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Admir Kalender form & Andrei Cuceu form
Admir Kalender - ostatnie mecze
M15 Bucharest - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
19.05.23 2. runda | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 1. runda | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
16.01.23 Klasyf. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
28.08.22 Finał | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.22 Półfinał | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu |
Andrei Cuceu - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Boris Slesarev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Rimoli | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Anas Bennour Dit Sahli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dhananjay Singh | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Itamar Tapiro | 3-6, 7-62, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Granath | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Gabor Szoke | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zachary Mintz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Deian Alejandro Pana | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |