MECZ
26.09.21 | 1. runda klasyf. | Adam Nagoudi | Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tunezja
09.09.00, 23 lat
09.09.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
18.05.00, 23 lat
18.05.00, 23 lat
Adam Nagoudi vs. Tushar Sharma - Wzajemne mecze
26.09.21 | 1. runda klasyf. | Adam Nagoudi | Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Adam Nagoudi form & Tushar Sharma form
Adam Nagoudi - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Pietro Marino | 6-4, 2-0, Pietro Marino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naman Sharma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Josef Southcombe | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Michael Cooper (USA) | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ali Alshati | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Matteo Martineau | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Sebastian Defilippis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nick Stam | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Tushar Sharma - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Karakayev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vitek Horak | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Brandon Perez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ali Shahrokhi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linus Videhult | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yi Xin Gao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martijn Molenkamp | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martijn Molenkamp | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Panaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 7-62, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Zachary Adam-Gedge | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-79, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Mondini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Paul Cayre | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Sergeev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Diego Marin | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Julius Augunas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
08.03.23 2. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Miranda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |