MECZ
14.05.18 | 1. runda | Abhinav Sanjeev Shanmugam | Jae-Min Seol | 6-2, 6-1 | Vietnam F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Abhinav Sanjeev Shanmugam | Jae-Min Seol | |
1. podanie % | 23/33 (70%) | 32/49 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/23 (96%) | 14/32 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 9/17 (53%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/49 (53%) | 5/33 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
15.01.90, 34 lat
16549 $
15.01.90, 34 lat
16549 $
Abhinav Sanjeev Shanmugam vs. Jae-Min Seol - Wzajemne mecze
14.05.18 | 1. runda | Abhinav Sanjeev Shanmugam | Jae-Min Seol | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Vietnam F3 | twarda |
Abhinav Sanjeev Shanmugam form & Jae-Min Seol form
Abhinav Sanjeev Shanmugam - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 6-76, 12-14 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Bernard Tomic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Adil Kalyanpur | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-0, 2-0, Ranjeet Virali-Murugesan - krecz | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Woobin Shin | 7-65, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Aryan Shah | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Shivank Bhatnagar | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
M15 Davangere - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Tushar Madan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tommy Czaplinski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Sora Fukuda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-66, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Pawit Sornlaksup | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Ching-Mou Yu | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Siwanat Auytayakul | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Chennai - twarda | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Yash Chaurasia | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Mysuru - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gourav Gulia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Jae-Min Seol - ostatnie mecze
Thailand F7 - twarda | ||||
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F11 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
22.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.17 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.17 1. runda | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
26.04.17 2. runda | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.04.17 1. runda | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
17.04.17 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |