MECZ
21.07.21 | 1. runda | Abedallah Shelbayh | Keanu Elias Immler | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Abedallah Shelbayh | Keanu Elias Immler | |
1. podanie % | 39/68 (57%) | 27/52 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/39 (51%) | 12/27 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 4/13 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/52 (63%) | 34/68 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
20.04.01, 22 lat
20.04.01, 22 lat
Abedallah Shelbayh vs. Keanu Elias Immler - Wzajemne mecze
21.07.21 | 1. runda | Abedallah Shelbayh | Keanu Elias Immler | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Abedallah Shelbayh form & Keanu Elias Immler form
Abedallah Shelbayh - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Toby Alex Kodat | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Franco Agamenone | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 0-2, - Abedallah Shelbayh - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Blockx | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Henry Searle | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Borna Coric | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. David Goffin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Omar Jasika | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 6-72, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hayden Jones | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jeddah - halowa | ||||
30.11.23 | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 2-4, 3-45, 2-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 | vs. Alex Michelsen | 4-2, 1-4, 4-0, 4-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 | vs. Luca Van Assche | 3-45, 4-35, 1-4, 1-4 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Hugo Gaston | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Keanu Elias Immler - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Duarte Trocado | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Henrique Bork | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 3-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julius Bult | 5-7, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Miguel Garcia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joao Dinis Silva | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Sogn Biskop | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Batista | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-1, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Silva (POR) | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Stewart | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Molino | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Miharu Bowles-Rokudo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Tao Mu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |