Imię i nazwisko: Laurin Aerne
Kraj: Szwajcaria
Data urodzenia: 18.01.99, 25 lat
Ilość meczów razem: 111
Wygrane: 41
Skuteczność: 36.94 %
Kraj: Szwajcaria
Data urodzenia: 18.01.99, 25 lat
Ilość meczów razem: 111
Wygrane: 41
Skuteczność: 36.94 %
rok | sumy | twarda | ceglana | halowa | dywanowa | trawiasta | akryl |
2024 | 2/6 | 1/2 | 0/0 | 0/2 | 1/2 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 4/10 | 2/2 | 2/5 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 2/8 | 0/0 | 1/6 | 0/1 | 1/1 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 0/5 | 0/0 | 0/4 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 3/4 | 2/2 | 1/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 14/14 | 10/5 | 4/6 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 8/10 | 0/0 | 4/6 | 3/1 | 1/3 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 6/8 | 0/0 | 4/6 | 0/0 | 2/2 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 2/5 | 0/0 | 2/4 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
RAZEM | 41/70 | 15/11 | 18/38 | 3/9 | 5/12 | 0/0 | 0/0 |
skut. % | 36.94 % | 57.69 % | 32.14 % | 25 % | 29.41 % | 0 % | 0 % |
Laurin Aerne / nie odbyły się / ostatnie
nie znaleziono żadnego meczu |
Laurin Aerne form
Laurin Aerne / ostatnich 50 meczów
11.03.24 | 1. runda klasyf. | Antoine Berger | Laurin Aerne | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Trimbach | dywanowa | |
04.03.24 | 2. runda klasyf. | Maksim Shin | Laurin Aerne | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda | |
03.03.24 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |||
25.02.24 | 1. runda klasyf. | Leon Formella | Laurin Aerne | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda | |
11.02.24 | 1. runda klasyf. | Martin Zeljenka | Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | M15 Oberhaching | halowa | |
15.01.24 | Klasyf. | Jack Karlsson Wistrand | Laurin Aerne | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Cadolzburg | dywanowa | |
14.01.24 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |||
31.12.23 | 1. runda klasyf. | Kylian Collignon | Laurin Aerne | 6-1, 6-73, 10-5 | szczegóły meczu | M25 Esch/Alzette | halowa | |
15.10.23 | 1. runda klasyf. | Matthieu Chambonniere | Laurin Aerne | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Villers | halowa | |
01.10.23 | 1. runda klasyf. | Yanis Ghazouani Durand | Laurin Aerne | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Nevers | halowa | |
28.08.23 | Klasyf. | Mischa Lanz | Laurin Aerne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Sion | ceglana | |
27.08.23 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |||
14.08.23 | 1. runda klasyf. | Martin Benes | Laurin Aerne | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Ueberlingen | ceglana | |
03.07.23 | Klasyf. | Niklas Waldner | Laurin Aerne | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | M25 Klosters | ceglana | |
02.07.23 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |||
25.06.23 | 1. runda klasyf. | Christian Fellin | Laurin Aerne | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Bergamo | ceglana | |
18.06.23 | 1. runda klasyf. | John Sperle | Laurin Aerne | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Saarlouis | ceglana | |
24.04.23 | 2. runda klasyf. | Laurin Aerne | Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda | |
24.04.23 | Klasyf. | Valentin Lapalu | Laurin Aerne | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |||
23.04.23 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | szczegóły meczu | |||
16.04.23 | 1. runda klasyf. | Ye Cong Mo | Laurin Aerne | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda | |
13.03.23 | 1. runda klasyf. | Maximilian Figl | Laurin Aerne | 6-2, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | M25 Trimbach | dywanowa | |
22.08.22 | Klasyf. | Felix Einig | Laurin Aerne | 6-4, 6-71, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Trier | ceglana | |
22.08.22 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
15.08.22 | 1. runda klasyf. | Jonas Trinker | Laurin Aerne | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | M15 Ueberlingen | ceglana | |
17.07.22 | 1. runda klasyf. | Tom Gentzsch | Laurin Aerne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Metzingen | ceglana | |
10.07.22 | 1. runda klasyf. | Jonas Schaer | Laurin Aerne | 5-7, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | M25 Telfs | ceglana | |
27.06.22 | 1. runda klasyf. | Juan Carlos Manuel Aguilar | Laurin Aerne | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Bern | ceglana | |
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Edoardo Graziani | Laurin Aerne | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Klosters | ceglana | |
15.03.22 | Klasyf. | Constantin Frantzen | Laurin Aerne | 3-6, 7-61, 12-10 | szczegóły meczu | M25 Trimbach | dywanowa | |
14.03.22 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Nicolas Affolter | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |||
13.02.22 | 1. runda klasyf. | Milan Welte | Laurin Aerne | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Oberhaching | halowa | |
16.08.21 | 1. runda klasyf. | Andre Steinbach | Laurin Aerne | 4-6, 6-3, 10-0 | szczegóły meczu | M25 Ueberlingen | ceglana | |
18.07.21 | 1. runda klasyf. | Jan Jermar | Laurin Aerne | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Kottingbrunn | ceglana | |
11.07.21 | 1. runda klasyf. | Julien De Cuyper | Laurin Aerne | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Uriage | ceglana | |
20.06.21 | 1. runda klasyf. | Edoardo Graziani | Laurin Aerne | 6-1, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | M25 Klosters | ceglana | |
08.03.21 | 1. runda klasyf. | Nicolas Affolter | Laurin Aerne | 5-7, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu | M25 Trimbach | dywanowa | |
15.09.20 | Klasyf. | Federico Iannaccone | Laurin Aerne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Klosters | ceglana | |
14.09.20 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Sven Brocker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
20.01.20 | 1. runda klasyf. | Kai Wehnelt | Laurin Aerne | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Nussloch | dywanowa | |
14.01.20 | 2. runda klasyf. | Hugo Schott | Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda | |
12.01.20 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Fares Kilani | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |||
06.01.20 | Klasyf. | Mikhail Fufygin | Laurin Aerne | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda | |
05.01.20 | 2. runda klasyf. | Laurin Aerne | Mohamed Alaa Gourar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |||
19.11.19 | Klasyf. | Daniel Antonio Nunez | Laurin Aerne | 5-7, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda | |
18.11.19 | 2. runda klasyf. | Laurin Aerne | Joshua Ortlip | 2-1, Joshua Ortlip - krecz | szczegóły meczu | |||
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Nicholas Shamma | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |||
12.11.19 | Klasyf. | Karlo Cubelic | Laurin Aerne | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda | |
11.11.19 | 2. runda klasyf. | Laurin Aerne | Agustin Maria Gascia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Laurin Aerne | Babji Siva Atturu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |