Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Tomas Barrios Vera 2 6 6
Alexey Zakharov 0 2 1
mężczyźni singel twarda Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Saba Purtseladze 0 4 3
mężczyźni singel twarda USA Atlanta sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Klasyf.
Billy Harris 2 6 6 6
Harold Mayot 1 3 79 4
21.07.24
Klasyf.
Mattia Bellucci 2 7 3 6
Adam Walton 1 64 6 1
21.07.24
Klasyf.
Zachary Svajda 2 4 7 6
Maxime Cressy 1 6 62 4
21.07.24
Klasyf.
Juncheng Shang 2 6 6
Jeff Wolf 0 4 2
mężczyźni singel twarda USA Chicago Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Ricardas Berankis 2 1 6 6
Matias Soto 1 6 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Naoki Nakagawa 2 6 6
Clement Chidekh 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Tung-Lin Wu 2 6 6
Govind Nanda 0 2 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Antoine Bellier 2 6 7
Omni Kumar 0 4 64
21.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Mejia 2 6 6
Nikita Filin 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Rio Noguchi 2 6 6
Kaichi Uchida 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Patrick Maloney 1 4
Andres Andrade krecz 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
James Kent Trotter 2 6 7 6
Daniil Glinka 1 74 65 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Jacob Fearnley 2 6 7
Cooper Williams 0 1 68
21.07.24
1. runda klasyf.
Aidan Mayo 2 6 7
Garrett Johns 0 3 613
21.07.24
1. runda klasyf.
Mark Lajal 2 6 7
Bruno Kuzuhara 0 3 61
21.07.24
1. runda klasyf.
Michael Zheng 2 6 6
Luke Saville 0 3 1
mężczyźni singel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Matteo Berrettini 2 6 6
Quentin Halys 0 3 1
mężczyźni singel ceglana Austria Kitzbuhel sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Klasyf.
Andrea Collarini 1 6 3
Sandro Kopp krecz 0 2 0
21.07.24
Klasyf.
Daniel Elahi Galan 2 6 2 6
Hamad Medjedovic 1 4 6 2
21.07.24
Klasyf.
Lukas Klein 2 6 6
Otto Virtanen 0 2 4
21.07.24
Klasyf.
Vit Kopriva 2 3 6 7
Gustavo Heide 1 6 3 5
mężczyźni singel twarda Canada Granby Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Bu Yunchaokete 2 6 6 6
Terence Atmane 1 3 77 4
mężczyźni singel ceglana Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Arthur Fils 2 6 3 7
Alexander Zverev 1 3 6 61
mężczyźni singel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Marcos Giron 2 6 6 7
Alex Michelsen 1 74 3 5
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Franco Roncadelli 2 2 7 6
Dan Alexandru Tomescu 1 6 66 3
mężczyźni singel ceglana Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Gabriele Pennaforti 2 6 6
Samuele Pieri 0 0 2
21.07.24
Półfinał
Gabriele Pennaforti 1 4 5
Alessandro Pecci krecz 0 6 1
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Huamantla sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Manuel Sanchez 2 6 6
Siheng Lu 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Luciano Doria 2 6 6
Andre Corpi 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Alan Raul Sau Franco 2 6 6
Joao Victor Couto Loureiro 0 3 2
21.07.24
Finał
Eric Hadigian 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Emiliano Aguilera 2 6 6
Milledge Cossu 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice 2 6 6
Nicolas Hollender 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Joe Leather 2 6 6
Anirudh Rao 0 4 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Adrian Arcon 2 6 6
Ismael Batista Mascorro 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Mateo Castaneda 2 4 7 10
Samuel Heredia 1 6 65 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Enrique Pena 2 6 6
Samuel Fabian Casallas Andrade 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Salvador Price 2 6 6
Zhanlue Kuang 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Jacob Israel Ramos Vasquez 2 6 4 10
Samuel Alejandro Linde Palacios 1 4 6 7
21.07.24
1. runda klasyf.
Santiago Ruiz Velasco Hermida 2 6 6
Lance Amaury Lage Castelan 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Teodor Cariov 2 7 3 10
Diego Ortiz Gamonal 1 66 6 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Juan Jose Bianchi 2 6 6
Eric Cuevas 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Juan Pablo Valdez Guzon 2 7 2 10
Luca Lemaitre 1 63 6 7
mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Mert Naci Turker 2 6 2 10
Frazier Rengifo 1 3 6 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Joel Angel Lucero 2 6 6
Jacques-Kai Inoue 0 1 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Matej Djokic 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 0 1 0
21.07.24
Finał
Luka Pavlovic 2 6 6
Dusan Obradovic 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Ioannis Kountourakis 2 7 6
Jordi Garcia Mestre 0 68 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Drazen Petrovic 2 7 7
Vladan Tadic 0 5 63
21.07.24
1. runda klasyf.
Manuel Mouilleron Salvo 2 7 6
Vardan Manukyan 0 63 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Kane Bonsach Ganley 2 6 7 10
Milan Drinic 1 77 63 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Mateo Branc 1 6 5
Mal Agushi krecz 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Aleksa Mardjonovic 2 6 6
Nicolo Consonni 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Tarik Bajrovic 2 6 6
Fedor Sosedkin 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Milos Mikovic 2 6 6
Zsombor Velcz 0 3 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Aleksa Pisaric 2 6 6
Gabriel Gomez 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Dinko Dinev 2 6 6
Andrej Djokic 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
George Lazarov 2 6 6
Rejhan Gicic 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Paul Barbier Gazeu 2 6 6
Jan Kobierski 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Arthur Laborde 2 6 6
Artur Kukasian 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Marko Mesarovic 2 7 6
Aleksandar Ljubojevic 0 65 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Zoran Ludoski 2 6 6
Nikola Lulic 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Noritaka Koizumi 2 6 6
Maties Torres Ramis 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Aleksandar Hudjec 2 6 5 10
Lautaro Correa Beguerie 1 0 7 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Riccardo Ciulli 2 3 6 10
Pietro Pampanin 1 6 1 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Sergej Zivkovic 2 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Marko Milosavljevic (SRB) 1 6 4
Lucio Carnevalle krecz 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Leon Peranovic 2 7 6
Stefan Skobelev 0 63 3
mężczyźni singel ceglana Germany M15 Metzingen sety 1 2 3 4 5
21.07.24
2. runda klasyf.
Antoine Walch 2 6 6
Luca Hesselmann 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Christopher Patzanovsky 2 6 6
Jason Janis 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Torben Steinorth 2 6 6
Finley Leukel 0 1 3
21.07.24
2. runda klasyf.
Torben Steinorth 2 6 5 10
Max Pade 1 4 7 7
21.07.24
2. runda klasyf.
Justin Schlageter 2 6 6
Phil Exner 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Justin Schlageter 2 6 6
Attila Hueller-Varga 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Laurin Aerne 2 6 6
Lennart Melzer 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Oscar Galimardanov 1 5
Aaron James Williams krecz 0 2
21.07.24
2. runda klasyf.
Oscar Galimardanov 2 6 6
Lamin Lourenzo Da Silva 0 3 1
21.07.24
2. runda klasyf.
Tim Zeitvogel 2 6 6
Jan Hrazdil 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Tim Zeitvogel 2 6 6
Mikhail Malakhovich 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Vojtech Mares 2 6 6
Max Van Nunen 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Lamin Lourenzo Da Silva 2 3 6 10
Numa Lemieux-Monette 1 6 3 5
21.07.24
2. runda klasyf.
Fons Van Sambeek 2 6 6
Valentin Faure 0 3 3
21.07.24
2. runda klasyf.
Christian Djonov 2 6 6
Hanu Patel 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Christian Djonov 1 6 1
Photos Photiades (2003) krecz 0 2 0
21.07.24
2. runda klasyf.
Arthur Nagel 2 6 6
Stephanos Schinas 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Valentin Faure 2 6 7
Rocco Mariani 0 2 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Tomi Van Den Ham 2 6 6
Volker Anhalt 0 0 0
21.07.24
2. runda klasyf.
Tomi Van Den Ham 2 6 3 10
Daniel Salazar Martinez 1 4 6 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Luca Hesselmann 2 6 6
Axel Cabrera 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Ruben Hartig 2 6 6
Mark Westphal 0 4 2
21.07.24
2. runda klasyf.
Ruben Hartig 2 6 6
Sicheng Li 0 1 0
21.07.24
2. runda klasyf.
Maximilian Oezcelik 2 6 7
Christopher Patzanovsky 0 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Maximilian Oezcelik 2 7 7
Ben Schneider 0 63 65
21.07.24
1. runda klasyf.
Vit Kalina 2 6 6
Thorben Sannen 0 0 3
21.07.24
2. runda klasyf.
Vit Kalina 2 6 5 11
Vojtech Mares 1 1 7 9
21.07.24
1. runda klasyf.
Olle Sonesson Lidholt 2 6 6
Leo Pade 0 3 0
21.07.24
2. runda klasyf.
Olle Sonesson Lidholt 2 6 6
Niklas Grunewald 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Niklas Grunewald 2 7 6
Christopher Heck 0 5 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Phil Exner 2 6 6
Lennart Redling 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Sicheng Li 2 6 6
Deni Hadzialijagic 0 4 1
21.07.24
2. runda klasyf.
Filip Gustafsson 2 6 7
Luca Matteo Sobbe 0 1 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Filip Gustafsson 1 w/o
Marino Jakic 0
21.07.24
2. runda klasyf.
Aaron Funk 2 7 6
Tanguy Genier 0 5 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Aaron Funk 2 6 6
Sheikh Arslan Waqar 0 0 1
21.07.24
2. runda klasyf.
Fadi Bidan 2 6 6
Laurin Aerne 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Hanu Patel 2 6 6 11
Rouven Diekmann 1 75 1 9
21.07.24
1. runda klasyf.
Max Pade 2 7 6
Robin Bulant 0 62 4
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Alp Horoz 2 6 6
Finnian Bult 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Chepik 2 6 6
Bryan Gojanovic 0 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Anmar Faleh Alhogbani 2 6 6
Haithem Rabbouche 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Stefan Vujic 2 7 7
Rayen Hermassi 0 67 63
21.07.24
1. runda klasyf.
Gabriele Volpi 1 5
Baptiste Bellinelli krecz 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Toufik Sahtali 2 6 6
Mehdi Ben Arab 0 0 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Stefan Peter Hampe 2 6 6
Manuel Pace 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Valentin De Carvalho 2 6 6
Samat Mustafin 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Giovanni Agostinetto 2 6 6
Ned Smith 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Charl Morgan 2 6 6
Riccardo Campagnola 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Chen Dong 2 6 6
Ben Stecker 0 2 1
21.07.24
Finał
Eliakim Coulibaly 2 6 6
Darwin Blanch 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Mehdi Benchakroun 2 6 6
Omar Knani 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Billy Blaydes 2 6 6
Anas Ben Chiekh 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Saud Alhogbani 2 6 6
Adam Jurajda 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Stephan Iserath 2 2 7 10
Sergio Badini 1 6 5 7
21.07.24
1. runda klasyf.
Daniel Blazka 2 6 6
Kyle Gauci 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Benito Massacri 2 7 6
Bader Idrees 0 62 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Anas Bennour Dit Sahli 2 6 6
Mohamed Amin Oueslati 0 1 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Raffaello Papajcik 2 6 6 11
Jamie Forrest 1 75 4 9
21.07.24
1. runda klasyf.
Felix Mischker 2 6 7
Mohamed Sanad Bouhlel 0 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Philibert 2 5 6 10
Filippo Callerio 1 7 3 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrea Motta 2 6 6
Mikhail Rimskii 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Theo Herrmann 2 6 7
Luc Koenig 0 1 65
21.07.24
1. runda klasyf.
Ruslan Serazhetdinov 2 6 6
Rayen Bargaoui 0 2 4
21.07.24
1. runda klasyf.
William Bartram 2 3 6 13
Safwan Alzeyadi 1 6 0 11
21.07.24
1. runda klasyf.
Massimo Pizzigoni 2 6 6
Liova Ajavon 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Federico Garbero 2 6 6
Kevin Portmann 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Harold Van Raemdonck 1 6 3
Freddy Blaydes krecz 0 4 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Cemil Tugra Duran 2 6 6
Ibrahim Snoussi 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Nedim Suko 2 6 7
Younes Jenkins 0 1 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrei Kunitsyn 1 7 3
Mateo Martinez krecz 0 5 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Mathis Seidl 2 6 7
Joel Freitas 0 2 5
mężczyźni singel twarda Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Thanapet Chanta 2 6 7
Jirat Navasirisomboon 0 0 5
mężczyźni singel ceglana Italy M15 Perugia sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Enrique Bogo 2 6 6
Emilio Tagliaferri 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Federico Marchetti 2 6 6
Francesco Xavier Ferolla 0 4 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Pietro Romeo Scomparin 2 6 7
Nicolas Compagnucci 0 2 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrea Fiorentini 2 6 7
Riccardo Di Vita 0 4 67
21.07.24
1. runda klasyf.
Alessandro Spadola 1 6
Federico Bove krecz 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Alberto Morolli 2 7 6
Matteo Vavassori 0 5 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Cristian Campese 2 6 6
Andrea Torino 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Leonardo Borrelli 2 7 6
Sevan Bottari 0 62 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Gilberto Casucci 2 6 6
Gianluca Carlini 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Filippo Mazzola 2 6 6
Giuseppe Tresca 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Leonardo Primucci 2 6 6
Alessio De Bernardis 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Ludovico Vaccari 2 6 6
Chinmaya Dev Chauhan 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Giulio Casucci 2 6 6
Mattia Pozzi 0 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Simone Macchione 2 6 6
Filippo Busciola 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Mihailo Trivunac 2 6 2 13
Liam Savio 1 3 6 11
21.07.24
1. runda klasyf.
Joshua Freeman 1 w/o
Gianluca Di Nicola 0
mężczyźni singel ceglana Slovakia M15 Poprad sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Rafael Kis Balazs 2 7 6
Samuel Paulovcak 0 66 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrej Krajcik 2 6 6
Tomas Krcma 0 3 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Karol Filar 2 4 6 12
Botond Kisantal 1 6 1 10
21.07.24
1. runda klasyf.
Jakub Katuch 2 6 6
Peter Zavacky 0 1 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Leyton Rivera 2 6 6
Vitalii Hnidets 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Peter Nad 2 6 6
Tomas Talajka 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Michal Krajci 2 6 6
Csongor Hejjas 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Jakub Kroslak 2 6 6
Samuel Kyjaci 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Felipe De Dios 2 6 7
Adam Gabor Szoke 0 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Mikolaj Lis 2 6 2 13
Jakub Medved 1 4 6 11
21.07.24
1. runda klasyf.
Lambert Ruland 2 6 6
Alex Lapsansky 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Kobelt 2 6 6
Viacheslav Ovchinnikov 0 2 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Kornel Halmos 2 6 6
Ondrej Horak 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Breno Rossetto Urvaneja 2 7 7
Patrik Homola 0 5 64
21.07.24
1. runda klasyf.
Patrik Oplustil 2 6 6
Simon Norrman 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Adam Bajurko 2 7 3 10
Norbert Marosik 1 5 6 4
mężczyźni singel ceglana USA M15 Rochester sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Alexander Bernard 2 6 6
Tyler Zink 0 3 1
mężczyźni singel twarda France M15 Rognac sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Filippo Giovannini 2 6 6 10
Yoav Versloot 1 78 4 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Cyril Respaut 2 6 6
Lilian Chidekh 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Tepmahc 2 6 6
Matis Roche 0 2 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Clement Deleersnyder 2 6 6
Mateo Bivol 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Mikail Alimli 2 6 6
Alex Cairo 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Benjamin Zuniga Garcia 2 6 6
Jasper Lai 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Karim Al-Amin 2 6 6
Leo Gazagnaire 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Adam Lynch 2 6 7 10
Tristan Piombo 1 77 5 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Jules Leroux 2 6 6
Yoshka Sborowsky 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Jadoun 2 6 6
Thomas Van Den Dooren 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Philippe Renard 2 7 6
Vivek Kolluru 0 5 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Ismael Soussi 2 7 6
Zach Stephens 0 64 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Benjamin Vitter 2 3 6 10
Romain Andres 1 6 0 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Aney 2 6 6
Leo Poupinel 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Baptiste Mercier 2 7 6
Milan Markovits 0 63 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Hugo Car 2 6 6
Umberto Giovannini 0 3 0
mężczyźni singel ceglana Slovenia M15 Slovenska Bistrica sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Półfinał
Andrej Martin 2 6 3 6
Jan Kupcic 1 4 6 2
21.07.24
Finał
Andrej Martin 2 5 6 6
Felix Corwin 1 7 4 2
21.07.24
Półfinał
Felix Corwin 2 7 3 6
Eero Vasa 1 5 6 3
mężczyźni singel ceglana Germany M15 Uslar sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Justin Engel 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 2 4
mężczyźni singel ceglana France M15+H Bastia Lucciana sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Timo Legout 2 7 6
Louis Dussin 0 64 2
mężczyźni singel twarda Portugal M25 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Frederico Ferreira Silva 2 3 6 6
Michael Geerts 1 6 4 2
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Denia sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Jordi Mas De Ugarte 2 6 6
Ivan Lopez 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Louroi Martinez 2 6 6
Roger Pascual Ferra 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Alberto Bronzetti 2 6 6
Nikola Djukic Valera 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Mikel Martinez 1 6 3
Mario Mansilla Diez krecz 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Javier Molino 2 7 4 10
Kirill Mishkin 1 67 6 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Sami Ben Abdennibi 2 6 6
Pablo Roche Alcaya 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Martins Rocens 1 6 1
Carlos Guerrero Alvarez krecz 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Sebastian Grundtvig 2 6 6
Vicente Oliver Moratalla 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Kazakov 2 6 6
Lucca Helguera Casado 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Higinio Sanchis Melero 2 7 7
Alvaro Bueno Gil 0 63 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Miguel Angel Cabrera 2 6 6 10
Vito Dell'Elba 1 3 78 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Rodrigo Mora Clement 2 2 6 10
Darius Florin Pop 1 6 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Valentin Lapalu 2 6 6
Nicolas Juan Mano 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Carlos Gimenez Perez 2 6 4 13
Rafael Segado Esteve 1 2 6 11
21.07.24
1. runda klasyf.
Alejandro Turriziani Alvarez 2 6 6 10
David Naharro 1 4 75 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Toprak Avcibasi 2 6 5 10
Vitali Chvets 1 2 7 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Edouard Villoslada 2 6 6
Mario Arce Fernandez 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Abramov 2 6 6
Alvaro Llambrich Boluda 0 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Alvaro Peiro Serrano 2 6 6
Ayush Sharma 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Sam Kydd Baumgartner 2 6 6
Paulo Knippling 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Eneko Rios Perez 2 6 6
Javier Gonzalez (ESP) 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Paul Ender 2 7 6
Nacho Serra Sanchez 0 5 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Mario Martinez Serrano 2 6 6
Miguel Angel Machado 0 0 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Alejandro Juan Mano 1 6 5
Eric Maestre Gomez krecz 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Carlos Giraldi 2 6 2 10
Miguel Avendano Cadena 1 4 6 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Sergi Fita Juan 2 6 6
Jaime Caldes 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Mateo Luis Alvarez Sarmiento 2 6 6
Max Cunat 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Manel Lazaro Juncadella 2 7 6
Luis Llorens Saracho 0 64 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Kenay Ortiz Gonzalez 2 6 3 10
Angel Hernandez 1 3 6 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Alvaro Jimenez 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Pablo Aunion 1 6
Carles Cordoba krecz 0 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Gonzalo Vedri Asensi 2 6 6
Nicolas Affolter 0 1 3
mężczyźni singel twarda USA M25 East Lansing sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Johannus Monday 2 6 6
Aidan Mchugh 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Luxembourg M25 Esch/Alzette sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Chris Rodesch 2 6 3 6
Gauthier Onclin 1 1 6 4
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Gandia sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Półfinał
Carlos Sanchez Jover 1 7 6 3 2
Oliver Crawford krecz 0 5 7 1
21.07.24
Finał
Carlos Sanchez Jover 2 3 6 7
Raul Brancaccio 1 6 2 5
mężczyźni singel ceglana Austria M25 Kramsach sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Jonas Trinker 2 6 6
Julian Platzer 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Dario Huber 2 6 6
Janis Graski 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Igor Dudun 2 7 6
Paul Roeder 0 5 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Louis Van Herck 2 6 6 10
Tamas Foldi 1 74 3 7
21.07.24
1. runda klasyf.
Stefano D'Agostino 2 6 6
Yannick Penkner 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Nicolo Toffanin 2 3 6 11
Martin Muller 1 6 3 9
21.07.24
1. runda klasyf.
Maurus Malgiaritta 2 6 7
Wayne Lohr 0 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Julian Peter 2 4 6 10
Nicola Senn 1 6 3 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Martin Benes 2 6 6
Pavel Kelo 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Edoardo Lodovico Cattaneo 2 7 7
Maurice-Noel Kaserer 0 65 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Maximilian Figl 2 6 6
Dennis Dragomirov 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Batiste Guerra 2 6 3 10
Leo Gutjahr 1 4 6 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Yanick Schneider 2 6 6
Lorenzo Ferri 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Lukas Janousek 2 7 6
Albert Calin 0 67 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Matteo Fondriest 2 6 7
Alexander Wagner 0 3 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Maj Najvirt Kolaric 2 6 6
Peter Jakub Homola 0 1 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Gianrocco De Filippo 2 7 3 10
Daniel Lechner 1 5 6 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrea Marte Martellato 2 6 6
Erwin Troebinger 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Kremenchutskyi 2 6 7
Patric Prinoth 0 1 63
21.07.24
1. runda klasyf.
Nik Mikovic 2 6 6
Lukas Rohseano 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Oren Vasser 2 6 6
Omar Rehan Sumar 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Syl Gaxherri 2 6 6
Nico Ganser 0 0 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Nikola Puntaric 2 3 6 11
Tobias Leitner 1 6 3 9
21.07.24
1. runda klasyf.
Manuel Plunger 2 6 6
Josef Vagner 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Oliver Pivnik 2 7 6
Jonas Keck 0 5 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Benedikt Szerencsits 2 6 6
Jera Staley 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Jeffrey Fradkin 2 6 3 10
Filip Hanzelin 1 4 6 8
mężczyźni singel twarda United Kingdom M25 Nottingham sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
James McCabe 2 6 6
George Loffhagen 0 0 1
mężczyźni singel twarda Portugal M25 Porto sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Joao Graca 2 6 6
Miguel Simao 0 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Ignasi Forcano 2 6 4 11
Samuel De Felipe Garcia 1 4 6 9
21.07.24
1. runda klasyf.
Eduardo Cabral 2 6 6
Aditya Katticaren 0 3 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Daniel Batista 2 6 6
Goncalo Falcao 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Johannes Seeman 2 4 6 10
Joao Dinis Silva 1 6 4 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Jorge Plans 2 6 6
Alex Martinez Sanz 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Guilherme Valdoleiros 2 6 6
Dhruva Mulye 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Richard Zusman 2 6 6
Ivan Magadan 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Alan Magadan 2 6 7
Afonso Portugal 0 2 64
21.07.24
1. runda klasyf.
Tiago Torres 2 6 6
Jorge Lopez Dominguez 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Ammar Elamin 2 6 6
Pablo Sanchez Coria 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Daniel Lara Salmeron 2 6 7
Tommaso Vola 0 3 61
21.07.24
1. runda klasyf.
Peter Alam 2 6 6
Timofey Stepanov 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Ian Luca Cervantes Tomas 2 6 6
Joao Teixeira 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Ricardo Batista 2 6 6
Peter Sychev 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Joao Portugal 2 6 6
Diego Fernandez Da Silva 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Matt Ponchet 2 2 6 13
Dino Molokova Ferreira 1 6 0 11
21.07.24
1. runda klasyf.
Tiago Silva 2 6 6
Andre Stewart 0 0 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Ethan Cook 2 6 6
Daniel Silva (POR) 0 0 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Karol Malirz 2 6 4 10
Daniel Marincas 1 4 6 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Matisse Bobichon 2 6 6
Wally Thayne 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Youssef Kadiri Hassani 2 6 7
Aniss Rafiq 0 3 65
21.07.24
1. runda klasyf.
Tommy Czaplinski 2 6 6
Rodrigo Oliveira Alves 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Luis Miguel Saraiva 1 6 2
Bradley Paliska krecz 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Ander Tarrio Ponte 1 w/o
Bernardo Henriques 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Joao Martins 2 6 6
Ivan Stepanov 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Iker Gaztambide Arrastia 2 6 6
Pedro Teixeira De Farias 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Guillermo Tunas 2 6 6
Sebastiao Vilas 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Jose Freitas 2 7 0 10
Duarte Melo 1 5 6 4
mężczyźni singel ceglana Austria M25 Telfs sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Facundo Mena 2 6 6
Lukas Neumayer 0 4 2
mężczyźni singel twarda China M25 Tianjin sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Yi Zhou 2 4 6 7
Fajing Sun 1 6 3 5
mężczyźni singel ceglana Romania M25+H Bacau sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Marian Petre Prajescu 2 6 6
Alexandru Luca 0 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Eduard Vlasceanu 2 6 6
Mircea Mortasifu 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Oliver Varga-Toth 2 6 6
Isidor Gavriliu 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Anthony Popyrin 2 6 2 10
Kostiantyn Aksonov 1 0 6 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Axel Herberg 2 6 6
Andrei Dumitrescu 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Stefan Andrei 2 6 6
Vasil Shandarov 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6
Tudor Stefan Gheorghita 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Alexandru Cristian Dumitru 2 7 2 10
Ioan Alexandru Teglas 1 62 6 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Matei Cristian Onofrei 2 6 6
Elias Julian Werner 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrei Cuceu 2 6 6
Daniel Uta 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Bretislav Lukas 2 6 6
Lazar Stefan Andrei 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Eduard Silviu Schipor 2 6 6
Cristian Magureanu 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Simeon Stankovic 2 6 6
Matei Varbanciu 0 0 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Gabriele Mellerio 2 6 6
Matei Andrei Ganea 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Gabriel Ghetu 2 6 6
Teodor Lefter 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Mihai David Haita 2 6 6
Ivan Anhelov 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
David Schwarc 2 3 6 10
Radu David Turcanu 1 6 3 6
mężczyźni singel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Nuno Borges 2 6 6
Rafael Nadal 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Klasyf.
Guido Andreozzi 2 6 7
Chun Hsin Tseng 0 4 5
21.07.24
Klasyf.
Marco Trungelliti 2 6 6
Henrique Rocha 0 3 2
21.07.24
Klasyf.
Enzo Couacaud 2 6 6
Renzo Olivo 0 0 1
21.07.24
1. runda
Alexandre Muller 2 7 6
Matteo Arnaldi 0 68 4
21.07.24
1. runda
Camilo Ugo Carabelli 2 6 7
Luka Mikrut 0 2 5
21.07.24
Klasyf.
Filip Misolic 2 6 6
David Jorda Sanchis 0 3 4
21.07.24
1. runda
Fabian Marozsan 2 6 4 7
Alexander Shevchenko 1 4 6 68
mężczyźni singel twarda Spain Pozoblanco Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
August Holmgren 2 3 6 6
Antoine Escoffier 1 6 3 4
mężczyźni singel twarda Spain Segovia Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Luca Castelnuovo 2 6 6
Hugo Garcia Gomez 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Adria Soriano Barrera 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 0 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6
Liam Gavrielides 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Stuart Parker 2 2 6 6
Ivan Perez Martin 1 6 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Neil Oberleitner 2 6 6
Noah Lopez 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
John Echeverria 2 6 6
Diego Barreto Sanchez 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Alex Martinez 2 6 6
Lorenzo Rottoli 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Fabrizio Andaloro 2 6 6
Arthur Reymond 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Max Wiskandt 2 6 6
Albert Pedrico Kravtsov 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Arthur Fery 2 6 6
Pavlos Tsitsipas 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Yaroslav Demin 2 7 1 6
Henry Searle 1 5 6 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Gabriel Debru 2 6 6 6
Patrick Brady 1 3 74 4
mężczyźni singel ceglana Finland Tampere Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Henri Laaksonen 2 7 5 6
Ji Sung Nam 1 62 7 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Jelle Sels 2 6 6
Lucas Renard 0 4 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Thomas Fancutt 2 6 6
Roni Rikkonen 0 4 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Thomas Yaka Kofi Setodji 2 7 6
Iiro Vasa 0 5 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Kristjan Tamm 2 6 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 1 74 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Jiri Barnat 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Peetu Pohjola 0 3 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Juan Bautista Torres 2 6 6
Jeri Lassila 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Hynek Barton 2 6 6
Johannes Ingildsen 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Tom Gentzsch 2 6 6
Sebastian Eriksson 0 4 2
mężczyźni singel ceglana Italy Verona Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Nikoloz Basilashvili 2 6 6
Matteo Sciahbasi 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Gian Matias Di Natale 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Luca Giacomini 2 6 6
Ignacio Carou 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Francesco Ferrari 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Kirill Kivattsev 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Lorenzo Carboni 0 2 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Jonas Forejtek 2 7 7
Wilson Leite 0 62 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrea Picchione 2 6 6
Mariano Tammaro 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Max Hans Rehberg 2 6 6
Tommaso Compagnucci 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Yanaki Milev 2 2 6 6
Daniel Dutra Da Silva 1 6 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Petr Nesterov 2 6 6
Marcello Serafini 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Filippo Romano 2 7 6
Pedro Sakamoto 0 63 4
mężczyźni singel ceglana Switzerland Zug Challenger sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Vladyslav Orlov 2 6 6
Federico Iannaccone 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Maxence Beauge 2 6 7
Norbert Gombos 0 4 64
21.07.24
1. runda klasyf.
Andrea Guerrieri 2 6 6 7
Michiel De Krom 1 76 3 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Damien Wenger 2 6 6
Jose Statham 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Matthew Dellavedova 2 6 3 6
Andrin Casanova 1 4 6 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Mateus Alves 2 6 6
Ivan Liutarevich 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Jakub Paul 2 6 6
Johan Nikles 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Anton Matusevich 2 6 6 6
Jeffrey Von Der Schulenburg 1 73 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Dylan Dietrich 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Gerard Campana Lee 2 6 6
Luca Staeheli 0 4 3
kobiety singel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Diana Shnaider 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 4 4
kobiety singel ceglana Italy Palermo sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Qinwen Zheng 2 6 4 6
Karolina Muchova 1 4 6 2
kobiety singel twarda Poland Warsaw sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Klasyf.
Urszula Radwanska 2 6 4 6
Christina Rosca 1 1 6 3
21.07.24
Klasyf.
Destanee Aiava 2 6 6
Marcelina Podlinska 0 2 0
21.07.24
Klasyf.
Lina Glushko 2 6 6
Ania Hertel 0 1 4
21.07.24
Klasyf.
Alycia Parks 2 6 6
Zuzanna Bednarz 0 3 0
kobiety singel ceglana Czech Republic Prague sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Klasyf.
Mona Barthel 2 4 6 6
Kathinka Von Deichmann 1 6 1 2
21.07.24
1. runda
Viktoriya Tomova 2 7 6
Renata Jamrichova 0 63 3
21.07.24
1. runda
Anhelina Kalinina 2 7 6 6
Sara Bejlek 1 5 77 2
21.07.24
Klasyf.
Louisa Chirico 2 6 6
Alison Van Uytvanck 0 2 4
21.07.24
1. runda
Rebeka Masarova 2 2 6 7
Suzan Lamens 1 6 2 65
21.07.24
Klasyf.
Katarina Zavatska 2 5 6 6
Conny Perrin 1 7 4 3
21.07.24
1. runda
Elsa Jacquemot 2 6 6
Jessica Bouzas Maneiro 0 3 4
21.07.24
Klasyf.
Oksana Selekhmeteva 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 1 3
21.07.24
Klasyf.
Anastasiya Soboleva 2 6 2 6
Jesika Maleckova 1 2 6 3
21.07.24
Klasyf.
Tara Wurth 2 6 6 6
Ena Shibahara 1 3 76 4
21.07.24
1. runda
Ella Seidel 2 6 2 6
Nadia Podoroska 1 4 6 1
kobiety singel ceglana Romania Iasi sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Klasyf.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Nuria Brancaccio 0 3 4
21.07.24
Klasyf.
Marie Benoit 2 6 6
Gabriela Lee 0 3 4
21.07.24
1. runda
Elena Gabriela Ruse 2 6 5 6
Anastasia Tikhonova 1 3 7 1
21.07.24
1. runda
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Tatjana Maria 0 4 2
21.07.24
1. runda
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Irina Maria Bara 0 2 3
21.07.24
1. runda
Olga Danilovic 2 6 5 6
Anna Blinkova 1 2 7 1
21.07.24
Klasyf.
Gergana Topalova 2 2 6 6
Lea Boskovic 1 6 3 4
21.07.24
Klasyf.
Simona Waltert 2 6 6
Maria Sara Popa 0 0 4
21.07.24
Klasyf.
Selena Janicijevic 2 4 6 6
Julia Avdeeva 1 6 0 2
21.07.24
Klasyf.
Aliona Falei 2 6 6
Sofya Lansere 0 4 2
21.07.24
1. runda
Mirra Andreeva 2 6 6
Noma Akugue Noha 0 1 2
kobiety singel twarda Portugal W100 Figueira da sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Sarah Beth Grey 2 7 6
Magdalena Stoilkovska 0 5 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Lizette Cabrera 2 6 6
Lena Couto 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Tenika Mcgiffin 0 0 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Vasanti Shinde 1 w/o
Ana Paula Neffa De Los Rios 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Kylie Mckenzie 2 6 6
Leire San Jose 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Anastasia Iamachkine 2 6 6
Thamyrys Nicolle Costa Araujo 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Olga Helmi 2 6 6
Elizabeth Jurna 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Gabriella Da Silva Fick 2 6 6
Sara Lanca 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Mina Hodzic 2 6 6
Zoziya Kardava 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Naho Sato 2 6 6
Eva Garkusha 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Evialina Laskevich 2 6 2 6
Maria Garcia 1 0 6 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Elena Micic 2 6 6
Emily Webley-Smith 0 4 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Anastasiia Gureva 2 6 6
Teresa Franco Dias 0 2 2
kobiety singel twarda Spain Gasteiz sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Alexandra Eala 2 6 6
Victoria Jimenez Kasintseva 0 4 4
kobiety singel ceglana Morocco W15 Casablanca sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Ekaterina Kazionova 2 6 7
Joelle Steur 0 3 65
kobiety singel ceglana Slovenia W15 Krsko sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Eszter Meri 2 6 7
Emily Seibold 0 3 5
kobiety singel ceglana Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Anastasija Radojevic 2 6 6
Adi Bitton 0 1 2
21.07.24
Finał
Darja Vidmanova 2 6 7
Kristiana Sidorova 0 2 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Ralitsa Alexandrova 2 6 6
Iva Rafailovic 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Viktoria Veleva 2 6 6
Lana Stanisic 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Alian Zack 2 6 7
Nicole Giannini 0 1 67
21.07.24
1. runda klasyf.
Anastasija Arsic 2 6 6
Stasa Bulatovic 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Alexa Karatancheva 2 7 6
Madison Bourguignon 0 5 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Mariia Masiianskaia 2 6 6
Mija Ljubic 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Viktoria Lackova 2 7 6
Milica Vasiliki Milosavljevic 0 68 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Sofia Jane Thorne 2 6 6
Nika Ilic 0 3 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Julia Khramtsova 2 6 3 11
Ulyana Hrabavets 1 3 6 9
21.07.24
1. runda klasyf.
Yelena Lebeau 2 1 6 10
Milica Stosovic 1 6 0 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Cindy Langlais 2 6 4 10
Iva Jankovic 1 0 6 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Nadja Mladenovic 2 2 6 10
Josephine Kunz 1 6 3 4
kobiety singel ceglana Argentina W15 Lujan sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Luisina Giovannini 2 1 6 6
Lucciana Perez Alarcon 1 6 2 4
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Sofia Camila Rojas 2 6 6
Luana Plaza Araujo 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Aysegul Mert 2 6 6
Kaili Demi Teso 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Delia Gaillard 2 2 6 10
Sarah Victoria Majesty Nita 1 6 2 7
21.07.24
1. runda klasyf.
Anastasia Golubkova 2 6 6
Veronika Udina 0 1 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Meriem Makhlouf 1 6 4
Pooja Kudesia krecz 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Allison Nicole Isaacs 1 3
Meriem Ben Ezzedine Meriem krecz 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Lucia Cassidy 2 6 6
Alicia Owegi 0 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Carla Grignac 2 3 6 10
Amelie Gindl 1 6 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Justine Bretnacher 2 6 6
Shana Martin Mao 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Daria Kuznetsova 2 1 6
Carol Plakk krecz 0 2
kobiety singel twarda Thailand W15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Hikaru Sato 2 6 6
Ayumi Koshiishi 0 4 4
kobiety singel ceglana Romania W15 Satu Mare sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Natalia Pietras 1 w/o
Diana-Carolina Dreucean 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Viktoria Varga 2 6 6
Ana Maria Brotea 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Anca Stefania Sauciuc 2 6 6
Janka Juhasz 0 4 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Ana-Maria Hosu 2 6 6
Vivien Noemi Faludi 0 0 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Eszter Kis Czako 2 6 2 10
Gabriela Aura Zarnoveanu 1 1 6 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Stella Beldiman 2 6 6
Alexandra Mihaela Mazilu 0 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Greta Fenyves 2 7 6
Andrea Taylor 0 5 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Anastasija Adeikyte 2 6 4 10
Sabina Pintea 1 3 6 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Korina Roso 2 6 6
Cristina Maria Lihet 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Milena Ciocan 2 6 6
Maria Ioana Alexandra Neacsu 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Nora Mitrea Gerocz 1 6 2
Maia Visan krecz 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Eva Maria Ciolan 1 w/o
Georgiana Prodan 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Daria Remetean 2 6 3 10
Ivana Gombitova 1 2 6 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Naema Labib 2 6 6
Klara Kajabova 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Kiara Komlodi 2 6 6
Luana-Denisa Chiusbaian 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Charlize Celebrini 2 6 6
Simona Cucu 0 2 1
kobiety singel ceglana Italy W15 Viserba sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Manca Pislak 2 6 7
Sandy Mamini 0 1 63
21.07.24
1. runda klasyf.
Irene Lavino 2 7 6
Ludovica Penna 0 5 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Barbara Dessolis 2 6 1 10
Aurora Urso 1 4 6 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Giulia Paterno 2 6 6
Emma Ottavia Ghirardato 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Caterina Odorizzi 2 6 6
Silvia Alletti 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Noemi La Cagnina 2 6 6
Carina Syrtveit 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Margherita Marcon 2 6 6
Giuliana Bestetti 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Ottavia Massetti 2 6 6
Evelyn Amati 0 1 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Chiara Fornasieri 2 6 6
Micol Salvadori 0 1 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Sara Milanese 2 6 7
Greta Vagnini 0 2 61
21.07.24
1. runda klasyf.
Greta Greco Lucchina 2 6 6
Sonia Cassani 0 3 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Anna Semenova 2 6 6
Maria Bianca Bovara 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Helena Buchwald 2 7 6
Marcella Dessolis 0 5 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Lilli Tagger 2 6 6
Camilla Iervolino 0 1 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Giada Di Paola 2 7 6
Anastasia Piangerelli 0 5 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Masha Lazarenko 2 7 6
Carlotta Moccia 0 5 1
kobiety singel ceglana Morocco W35 Casablanca sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Laetitia Pulchartova 2 6 6
Patricia Rodriguez Carretero 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Margaux Maquet 2 7 6
Helena Mohamed 0 60 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Justine Bryson 2 7 6
Martina Augello 0 67 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Judith Hernandez Miranda 2 6 2 10
Mathilde Lollia 1 3 6 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Naroa Aranzabal 2 6 6
Kenza Essadki 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Lena Thomas Iglesias 2 6 6
Naia Mercadier 0 3 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Claudia Sofia Martinez Solis 2 6 6
Mubaraka Al-Naimi 0 2 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Claudia Ferrer Perez 2 6 6
Mirabelle Tahiri 0 2 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Manal Ennaciri 2 2 6 10
Alice Pesci 1 6 4 8
21.07.24
1. runda klasyf.
Tasnime Ahamout 2 6 6
Stella Knez 0 1 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Maria Gaia Meneguzzo 2 6 6
Sara Jamal 0 0 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Sandra Alonso 2 6 7
Madison Frahn 0 1 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Polina Kaibekova 1 w/o
Apeksha Reddy Kandadi 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Nour El Ouazzani 2 6 6
Gabriela Vilar 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Lara Russiniello 1 w/o
Alem Cote 0
kobiety singel ceglana Germany W35 Darmstadt sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Victoria Mboko 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 4 4
kobiety singel twarda China W35 Naiman sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Ya Hsin Lee 2 6 6
Ksenia Meshcheryakova 0 0 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Ai Qi Chen 1 w/o
Eva Zakharova 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Yuping Wang 2 6 6
Meichen Pan 0 2 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Jialan Cai 1 w/o
Shakhzoda Asimova 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Lexue Xiao 2 6 6
Ada Yan Shihong 0 4 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Isabella Hu 2 1 6 10
Jiumeng Liu 1 6 2 6
21.07.24
1. runda klasyf.
Ruojiao Zhang 1 w/o
K Derhem 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Jacey Tian 2 6 6
Sai Ma 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Xiao Tang 2 6 6
Ran Yang 0 2 1
kobiety singel twarda Spain W35 Segovia sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda klasyf.
Olga Parres Azcoitia 2 6 6
Amanda Montes Khaghani 0 2 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Carmen Gallardo Guevara 2 6 6
Carlota Mulet Bouza 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Wozuko Mdlulwa 2 6 6
Lucia Mesa Ramos 0 0 1
21.07.24
1. runda klasyf.
Cayetana Gay 2 6 6
Jimena Gomez 0 0 4
21.07.24
1. runda klasyf.
Marina Lubsheva 2 6 6
Ksenia San Luis Kravtseva 0 3 2
21.07.24
1. runda klasyf.
Alice Ferlito 2 6 6
Madhurima Sawant 0 0 0
21.07.24
1. runda klasyf.
Isabel Skoog 2 3 6 10
Britney Brace 1 6 2 3
21.07.24
1. runda klasyf.
Maria De La Paz Alberto 2 6 6
Alica Rusova 0 4 1
kobiety singel twarda China W35 Tianjin sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Sijia Wei 2 6 6 6
Hina Inoue 1 74 2 3
kobiety singel ceglana Italy W35 Torino sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Solana Sierra 2 4 6 6
Guiomar Zuleta De Reales 1 6 2 0
kobiety singel twarda United Kingdom W50 Nottingham sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Heather Watson 2 6 6
Manon Leonard 0 3 0
kobiety singel twarda USA W75 Evansville sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Sophie Chang 2 4 7 6
Mary Stoiana 1 6 65 3
kobiety singel twarda Portugal W75 Porto sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Maja Chwalinska 2 7 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 5 1
kobiety singel twarda Canada W75+H Granby sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Maria Mateas 2 6 7
Kayla Cross 0 3 63
mężczyźni debel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 3 6 10
Ugo Humbert/Fabrice Martin 1 6 3 6
mężczyźni debel ceglana Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Kevin Krawietz/Tim Puetz 2 7 6
Fabien Reboul/Edouard Roger-Vasselin 0 68 2
mężczyźni debel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 6 6
Robert Cash/James Tracy 0 3 4
mężczyźni debel ceglana Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Leonardo Malgaroli/Giulio Perego 2 6 6
Alessandro Coccioli/Lorenzo Lorusso 0 4 3
mężczyźni debel twarda Mexico M15 Huamantla sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Półfinał
Juan Sebastian Gomez/Johan Alexander Rodriguez 2 4 6 10
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice/Juan Alejandro Hernandez 1 6 4 6
21.07.24
Finał
Juan Sebastian Gomez/Johan Alexander Rodriguez 2 6 6 12
Gerardo Lopez Villasenor/Manuel Sanchez 1 4 73 10
mężczyźni debel ceglana France M15+H Bastia Lucciana sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Rodrigo Alujas/Charlie Camus 2 6 6 10
Luca Parenti/Leonardo Taddia 1 2 72 8
mężczyźni debel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Orlando Luz/Rafael Matos 2 7 6
Manuel Guinard/Gregoire Jacq 0 5 4
mężczyźni debel ceglana Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral 2 6 3 12
Roman Jebavy/Tomas Machac 1 3 6 10
kobiety debel ceglana Czech Republic Prague sety 1 2 3 4 5
21.07.24
1. runda
Barbora Palicova/Dominika Salkova 2 7 6
Shuo Feng/Zhibek Kulambayeva 0 5 2
21.07.24
1. runda
Priscilla Hon/Zeynep Sonmez 2 7 6
Alena Fomina/Ekaterina Yashina 0 5 2
kobiety debel ceglana Argentina W15 Lujan sety 1 2 3 4 5
21.07.24
Finał
Luisina Giovannini/Marian Gomez Pezuela Cano 2 6 6
Romina Ccuno/Lucciana Perez Alarcon 0 0 2
<