Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel twarda Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
17.07.24
07:00
2. runda
Evgeny Karlovskiy [7]  
Vladyslav Orlov  
17.07.24
07:00
1. runda
Lukas Pokorny  
Khumoun Sultanov [2]  
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
17.07.24
09:00
1. runda
Seydina Andre  
Ilya Snitari [7]  
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
17.07.24
11:00
1. runda
Hamza El Amine [WC]  
Eliakim Coulibaly [2]  
17.07.24
11:00
1. runda
Daniil Sarksian [JR]  
Mohamed Nazim Makhlouf  
17.07.24
11:00
1. runda
Danil Panarin [JE]  
Younes Lalami Laaroussi  
mężczyźni singel twarda Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
17.07.24
04:00
1. runda
Krittin Koaykul [LL]  
Maximus Jones [2]  
17.07.24
04:00
1. runda
Kasidit Samrej [4]  
Sam Ryan Ziegann [q]  
17.07.24
04:00
1. runda
Dhakshineswar Suresh  
Anthony Susanto [q]  
17.07.24
04:00
1. runda
Pawit Sornlaksup  
Thanaphat Boosarawongse [WC]  
17.07.24
04:00
1. runda
Ron Ellouck  
Thanapet Chanta [6]  
17.07.24
04:00
1. runda
Ofek Shimanov [8]  
Credit Chaiyarin [q]  
17.07.24
04:00
1. runda
Gabor Hornung [q]  
Jesse Delaney  
17.07.24
04:00
1. runda
James Watt [q]  
Daisuke Sumizawa [5]  
17.07.24
04:00
1. runda
Matteo Lavizzari [q]  
Vishnu Vardhan [q]  
17.07.24
04:00
1. runda
Siwanat Auytayakul [WC]  
Ajeet Rai [3]  
mężczyźni singel twarda China M25 Tianjin sety 1 2 3 4 5
17.07.24
03:00
1. runda
Yunseong Chung [6]  
Weitao Xu [WC]  
17.07.24
03:00
1. runda
Hanyi Liu  
Yan Bai [2]  
17.07.24
03:00
1. runda
Linghao Zhang [WC]  
Ryotaro Taguchi  
17.07.24
03:00
1. runda
Jeremy Jin  
Erik Arutiunian  
17.07.24
03:00
1. runda
Weiyi Kong [WC]  
Tsung-Hao Huang  
kobiety singel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
17.07.24
10:00
2. runda
Suzan Lamens  
Carole Monnet [q]  
17.07.24
10:00
2. runda
Elina Avanesyan  
Rebeka Masarova  
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
17.07.24
10:00
1. runda
Chiraz Bechri  
Marie Villet [2]  
17.07.24
10:00
1. runda
Arlinda Rushiti [1]  
Zdena Safarova [WC]  
17.07.24
10:00
1. runda
Giulia Pereira De Aguiar [WC]  
Victoria Gomez  
17.07.24
10:00
1. runda
Elizaveta Shebekina  
Hanna Bougouffa  
17.07.24
10:00
1. runda
Tanisha Kashyap [8]  
Milana Maslenkova  
17.07.24
10:00
1. runda
Gabia Paskauskas [JR]  
Solymar Colling  
kobiety singel twarda Thailand W15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
17.07.24
04:00
1. runda
Kanako Osafune  
Punnin Kovapitukted [2]  
17.07.24
04:00
1. runda
Alicia Smith [8]  
Kamonwan Yodpetch [JR]  
17.07.24
04:00
1. runda
Tanuchaporn Yongmod [q]  
Akanksha Dileep Nitture  
17.07.24
04:00
1. runda
Viera Deeperm [WC]  
Yuno Kitahara [q]  
17.07.24
04:00
1. runda
Pawinee Ruamrak [WC]  
Sara Nayar [q]  
17.07.24
04:00
1. runda
Anja Nayar [q]  
Salakthip Ounmuang [6]  
17.07.24
04:00
1. runda
Abhilasha Bista  
Vanshita Pathania [q]  
17.07.24
04:00
1. runda
Abhaya Vemuri [q]  
Shihomi Li Xuan Leong [q]  
kobiety singel ceglana Germany W35 Darmstadt sety 1 2 3 4 5
17.07.24
10:00
1. runda
Victoria Rodriguez [7]  
Vivian Wolff  
17.07.24
10:00
1. runda
Raluca Georgiana Serban [1]  
Petra Hule  
17.07.24
10:00
1. runda
Yuki Naito  
Hanne Vandewinkel [2]  
17.07.24
10:00
1. runda
Sapfo Sakellaridi [6]  
Angela Fita Boluda  
17.07.24
10:00
1. runda
Anouk Koevermans  
Nika Radisic  
17.07.24
10:00
1. runda
Marie Vogt [WC]  
Victoria Mboko  
17.07.24
10:00
1. runda
Carolina Kuhl  
Barbora Palicova [5]  
17.07.24
10:00
1. runda
Tessa Johanna Brockmann [WC]  
Alina Charaeva [8]  
kobiety singel twarda China W35 Tianjin sety 1 2 3 4 5
17.07.24
03:00
1. runda
Chihiro Muramatsu  
Fang Ying Xun  
17.07.24
03:00
1. runda
Mana Kawamura  
Hanyu Guo  
17.07.24
03:00
1. runda
Hina Inoue [8]  
Jiaqi Wang  
17.07.24
03:00
1. runda
Sijia Wei [1]  
Meng Yi Chen  
17.07.24
03:00
1. runda
Kira Pavlova [7]  
Yingqun Sun [WC]  
17.07.24
03:00
1. runda
Jiayou Li  
Xinxin Yao [5]  
mężczyźni debel twarda Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
17.07.24
07:00
1. runda
Denis Istomin/Evgeny Karlovskiy  
Sergey Fomin/Grigoriy Lomakin  
17.07.24
07:00
1. runda
Daniel Cukierman/Neil Oberleitner [1]  
Amir Omarkhanov/Yerassyl Yerdilda [WC]  
17.07.24
07:00
1. runda
Yanki Erel/Dominik Palan  
Ivan Denisov/Saba Purtseladze  
17.07.24
07:00
1. runda
Vladyslav Orlov/Lukas Pokorny [4]  
Mirza Basic/Viktor Durasovic  
17.07.24
07:00
1. runda
Alafia Ayeni/Filip Peliwo  
Egor Agafonov/Ilia Simakin  
17.07.24
07:00
1. runda
Sai Karteek Reddy Ganta/Khumoun Sultanov  
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki [2]  
mężczyźni debel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
17.07.24
10:00
1. runda
Ugo Humbert/Fabrice Martin  
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn [6]  
17.07.24
10:00
1. runda
Marco Bortolotti/Matthew Christopher Romios  
Andre Begemann/Vlad Victor Cornea [8]  
mężczyźni debel ceglana Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
17.07.24
11:00
1. runda
Mihai Alexandru Coman/Oskar Grzegorzewski  
Alexandru Luca/Mircea Mortasifu  
17.07.24
11:00
1. runda
Corentin Denolly/Bogdan Pavel [1]  
Gianluca Carlini/Francesco Ferrari  
17.07.24
11:00
1. runda
Mihai David Haita/Stefan Horia Haita  
Vlad Cristian Breazu/Gheorghe Claudiu Schinteie  
mężczyźni debel twarda Spain Pozoblanco Challenger sety 1 2 3 4 5
17.07.24
10:00
1. runda
Oscar Jose Gutierrez/Noah Lopez  
Alexander Donski/Tiago Pereira [3]  
17.07.24
10:00
1. runda
Patricio Alvarado/Ivan Marrero Curbelo  
Alberto Barroso Campos/Pedro Vives Marcos  
17.07.24
10:00
1. runda
Filippo Romano/Augusto Virgili  
Bruno Pujol Navarro/Gabriel Roveri Sidney  
17.07.24
10:00
1. runda
Luis Britto/Roy Stepanov [4]  
Gabriel Elicha Navas/Alejandro Lopez Escribano [WC]  
17.07.24
10:00
1. runda
Patrick Brady/Peter Buldorini  
Luca Castelnuovo/Jie Cui  
17.07.24
10:00
1. runda
Miguel Cejudo/Carlos Diaz Ruiz [WC]  
Dan Added/Arthur Reymond [2]  
kobiety debel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
17.07.24
10:00
1. runda
Mariana Drazic/Tamara Korpatsch  
Katarzyna Piter/Fanny Stollar  
17.07.24
10:00
1. runda
Moyuka Uchijima/Fang-Hsien Wu  
Anna Bondar/Kamilla Rakhimova [4]  
kobiety debel twarda China W35 Tianjin sety 1 2 3 4 5
17.07.24
06:00
1. runda
Yajing Cao/Jiayu Xu  
Xin Tong Wang/Jin Zhang  
17.07.24
06:00
1. runda
Yanan Hou/Fang Ying Xun  
Jiaqi Huang/Wushuang Zheng [2]  
<