Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Stefano Travaglia  
Enrico Dalla Valle  
16.07.24
10:00
1. runda
Franco Agamenone  
Alvaro Guillen Meza [ALT]  
16.07.24
10:00
1. runda
Hugo Dellien [5SE]  
Jiri Vesely  
16.07.24
10:00
1. runda
Joris De Loore [7]  
Bernabe Zapata Miralles  
16.07.24
10:00
1. runda
Murkel Alejandro Dellien Velasco  
Alec Deckers [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Tomas Barrios Vera  
Jurij Rodionov [2]  
16.07.24
10:00
1. runda
Kyrian Jacquet  
Benjamin Hassan [3]  
16.07.24
10:00
1. runda
Guy Den Ouden [WC]  
Francesco Maestrelli  
mężczyźni singel twarda Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
07:00
1. runda
Sergey Fomin  
Takeru Yuzuki [q]  
16.07.24
07:00
1. runda
Neil Oberleitner  
Mirza Basic  
16.07.24
07:00
1. runda
Antoine Ghibaudo [q]  
Yshai Oliel [4]  
16.07.24
08:20
1. runda
Filip Peliwo  
Seita Watanabe [q]  
16.07.24
08:20
1. runda
Orel Kimhi  
Yanki Erel [6]  
16.07.24
08:20
1. runda
Petr Bar Biryukov [q]  
Evgeny Donskoy [5]  
16.07.24
09:40
1. runda
Dimitar Kuzmanov [3]  
Moerani Bouzige  
16.07.24
09:40
1. runda
Viktor Durasovic  
Grigoriy Lomakin [WC]  
16.07.24
09:40
1. runda
Siddharth Vishwakarma  
Ilia Simakin  
16.07.24
11:00
1. runda
Saveliy Ivanov [q]  
Egor Agafonov  
16.07.24
11:00
1. runda
Amir Omarkhanov [WC]  
Maxim Zhukov [q]  
mężczyźni singel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Stan Wawrinka [8]  
Lukas Klein  
16.07.24
10:00
1. runda
Yannick Hanfmann  
Damir Dzumhur  
16.07.24
10:00
1. runda
Pedro Cachin  
Matteo Berrettini [6]  
16.07.24
10:00
1. runda
Botic Van De Zandschulp  
Dominic Stricker [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Quentin Halys [q]  
Richard Gasquet  
16.07.24
10:00
1. runda
Gustavo Heide [q]  
Stefano Napolitano  
mężczyźni singel twarda Canada Granby Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
01:30
1. runda
Vasek Pospisil [WC]  
Justin Boulais [WC]  
16.07.24
16:00
1. runda
Sho Shimabukuro  
Arthur Gea  
16.07.24
16:00
1. runda
Brandon Holt  
Benjamin Bonzi [3]  
16.07.24
16:00
1. runda
Tristan Boyer [8]  
Yuta Shimizu  
16.07.24
16:00
1. runda
Rodrigo Pacheco Mendez  
Bu Yunchaokete [6]  
mężczyźni singel ceglana Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Marco Trungelliti [q]  
Sebastian Ofner  
16.07.24
10:00
1. runda
Alexander Zverev [1]  
Jesper De Jong [q]  
16.07.24
10:00
1. runda
Dominik Koepfer  
Sebastian Baez [3]  
16.07.24
10:00
1. runda
Felipe Meligeni Alves [q]  
Dusan Lajovic  
16.07.24
10:00
1. runda
Thiago Seyboth Wild  
Zhizhen Zhang [8]  
16.07.24
10:00
1. runda
Fabian Marozsan  
Holger Rune [2]  
16.07.24
10:00
1. runda
Facundo Diaz Acosta  
Hugo Gaston  
16.07.24
10:00
1. runda
Luciano Darderi [7]  
Lorenzo Sonego  
16.07.24
10:00
1. runda
Arthur Fils [5]  
Jaume Antoni Munar Clar  
mężczyźni singel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
16.07.24
17:00
1. runda
Mackenzie Mcdonald  
Rinky Hijikata [8]  
16.07.24
17:00
1. runda
Brandon Nakashima [5]  
Emilio Nava  
16.07.24
17:00
1. runda
Shintaro Mochizuki  
Arthur Rinderknech [7]  
mężczyźni singel twarda Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
16.07.24
04:00
1. runda
Jirat Navasirisomboon [WC]  
Chase Ferguson  
16.07.24
04:00
1. runda
Thantub Suksumrarn  
Adil Kalyanpur  
16.07.24
04:00
1. runda
Jayden Court  
Isaac Becroft  
16.07.24
04:00
1. runda
Stefanos Sakellaridis [1]  
Chanon Phunsawat [WC]  
16.07.24
05:30
1. runda
Amit Vales [7]  
Yuta Kawahashi  
mężczyźni singel twarda China M25 Tianjin sety 1 2 3 4 5
16.07.24
04:00
Klasyf.
Changli Zhang  
Tomislav Edward Papac  
16.07.24
04:00
Klasyf.
Xin Hu  
Shaoyun Liu  
16.07.24
04:00
Klasyf.
Zhao Zhao  
Xing Dao Chen  
16.07.24
04:00
Klasyf.
Pengyu Lu  
Qiulin Wang  
16.07.24
04:00
Klasyf.
Yuquan Jin  
Bingyu Yu  
16.07.24
04:00
Klasyf.
Ye Hongyu  
Kuan-Yi Lee  
16.07.24
05:00
1. runda
Takuya Kumasaka [7]  
Fnu Nidunjianzan  
16.07.24
05:00
1. runda
Yi Zhou  
Sheng Tang  
16.07.24
05:30
Klasyf.
Zhenxiong Dong  
Jiayang Dong  
16.07.24
05:30
Klasyf.
Qian Sun  
Dingzheng Nima  
mężczyźni singel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Rafael Nadal [WC]  
Leo Borg [WC]  
16.07.24
11:00
1. runda
Federico Coria  
Thiago Moura Monteiro  
16.07.24
11:00
1. runda
Taro Daniel  
Francesco Passaro  
16.07.24
11:00
1. runda
Roberto Carballes Baena  
Roman Safiullin [6]  
16.07.24
11:00
1. runda
Elias Ymer [WC]  
Sumit Nagal  
16.07.24
11:00
1. runda
Camilo Ugo Carabelli  
Henrique Rocha  
mężczyźni singel twarda Spain Pozoblanco Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Laurent Lokoli  
Alexis Gautier [7]  
16.07.24
10:00
1. runda
Andrea Picchione  
Alejandro Lopez Escribano [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Daniel Merida Aguilar  
August Holmgren [3]  
16.07.24
10:00
1. runda
Gabriele Piraino  
Steven Diez  
16.07.24
10:00
1. runda
Miguel Cejudo [WC]  
Luca Castelnuovo  
kobiety singel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Tamara Korpatsch  
Bernarda Pera  
16.07.24
10:00
1. runda
Rebecca Sramkova  
Miriam Bianca Bulgaru [q]  
16.07.24
10:00
1. runda
Olga Danilovic  
Anna Bondar  
16.07.24
10:00
1. runda
Xiyu Wang [3]  
Anca Alexia Todoni  
16.07.24
10:00
1. runda
Eva Lys  
Nadia Podoroska [6]  
16.07.24
10:00
1. runda
Ekaterina Makarova (1996) [q]  
Timea Babos [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Diana Shnaider [1]  
Fanny Stollar [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Ella Seidel [q]  
Moyuka Uchijima [7]  
kobiety singel ceglana Italy Palermo sety 1 2 3 4 5
16.07.24
11:00
1. runda
Diane Parry [4]  
Olivia Gadecki [q]  
kobiety singel twarda Thailand W15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
16.07.24
04:00
1. runda
Hikaru Sato [1]  
Sonal Patil  
16.07.24
04:00
1. runda
Laquisa Khan  
Ayaka Ozeki  
16.07.24
05:30
1. runda
Bunyawi Thamchaiwat [WC]  
Anri Nagata  
16.07.24
05:30
1. runda
Yuka Hosoki  
Lidia Podgorichani [JR]  
16.07.24
05:30
1. runda
Boyoung Jeong [7]  
Watsachol Sawatdee  
16.07.24
06:30
1. runda
Tyra Lithiby [WC]  
Yiming Dang [5]  
kobiety singel twarda China W35 Tianjin sety 1 2 3 4 5
16.07.24
03:00
Klasyf.
Qiu Yu Ye  
Yifan Sun  
16.07.24
03:00
Klasyf.
Priska Madelyn Nugroho  
Zixuan Zeng  
16.07.24
03:00
Klasyf.
Xin Tong Wang  
Ruirui Zou  
16.07.24
03:00
Klasyf.
Ruien Zhang  
Yuxuan Luo  
16.07.24
04:30
Klasyf.
Zhuoma Ni Ma  
Wenfei Yu  
16.07.24
04:30
Klasyf.
Yehua Zhou  
Xinyi Nong  
16.07.24
04:30
Klasyf.
Jiaqi Huang  
Vlada Mincheva  
16.07.24
04:30
Klasyf.
Yichen Zhao  
Junlu Sun  
16.07.24
05:00
1. runda
Wushuang Zheng  
Viktoria Morvayova  
kobiety singel twarda Canada W75+H Granby sety 1 2 3 4 5
16.07.24
00:00
1. runda
Kayla Cross  
Jessica Alsola [WC]  
16.07.24
16:00
1. runda
Jamie Loeb [6]  
Dalayna Hewitt  
16.07.24
16:00
1. runda
Stacey Fung  
Bianca Jolie Fernandez [WC]  
16.07.24
16:00
1. runda
Usue Maitane Arconada [SR]  
Victoria Hu [2]  
16.07.24
16:00
1. runda
Martina Okalova  
Carson Branstine [8]  
16.07.24
16:00
1. runda
Ariana Arseneault [WC]  
En Shuo Liang [5]  
16.07.24
16:00
1. runda
Katrina Scott  
Whitney Osuigwe  
16.07.24
16:00
1. runda
Mia Kupres [WC]  
Ana Sofia Sanchez [3]  
mężczyźni debel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi [1]  
Jay Clarke/David Stevenson  
16.07.24
10:00
1. runda
Ryan Nijboer/Niels Visker [WC]  
Blake Bayldon/Mats Hermans [PR]  
16.07.24
10:00
1. runda
Aisam Qureshi/David Vega Hernandez  
Scott Duncan/Hunter Reese  
16.07.24
10:00
1. runda
Alvaro Guillen Meza/Adolfo Daniel Vallejo  
George Goldhoff/Marcus Willis [2]  
16.07.24
10:00
1. runda
Brian Bozemoj/Stijn Paardekooper [WC]  
Marcelo Demoliner/Guillermo Duran [3]  
16.07.24
10:00
1. runda
Constantin Bittoun Kouzmine/Vladimir Uzhylovsky  
Inigo Cervantes/Daniel Rincon  
16.07.24
10:00
1. runda
Ivan Liutarevich/Santiago Rodriguez Taverna [4]  
Ignacio Carou/Juan Manuel Cerundolo  
16.07.24
10:00
1. runda
David Pichler/Jurij Rodionov  
Gabi Adrian Boitan/Mircea-Alexandru Jecan  
mężczyźni debel twarda Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
12:50
1. runda
S D Prajwal Dev/Nitin Kumar Sinha  
Aleksandre Bakshi/Zura Tkemaladze  
16.07.24
12:50
1. runda
Iliyas Maratuly/Islam Orynbasar [WC]  
Aleksandr Lobanov/Aoran Wang [3]  
mężczyźni debel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Matwe Middelkoop/Denys Molchanov [7]  
Luis David Martinez/Cristian Rodriguez  
16.07.24
10:00
1. runda
Boris Arias/Federico Zeballos  
Yuki Bhambri/Albano Olivetti [3]  
16.07.24
10:00
1. runda
Sander Arends/Robin Haase [5]  
Marc-Andrea Huesler/Leandro Riedi [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Pedro Cachin/Tomas Martin Etcheverry  
Santiago Gonzalez/Skander Mansouri [2]  
16.07.24
10:00
1. runda
Ugo Humbert/Fabrice Martin  
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn [6]  
16.07.24
10:00
1. runda
Marco Bortolotti/Matthew Christopher Romios  
Andre Begemann/Vlad Victor Cornea [8]  
16.07.24
10:00
1. runda
Nicolas Barrientos/Luke Johnson [4]  
Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas  
mężczyźni debel twarda Canada Granby Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
16:00
1. runda
Antoine Bellier/Hugo Grenier  
Benjamin Bonzi/Arthur Gea  
16.07.24
16:00
1. runda
Liam Draxl/Cleeve Harper [WC]  
Tristan Boyer/Adam Taylor  
16.07.24
16:00
1. runda
Kaichi Uchida/Tung-Lin Wu  
Clement Chidekh/Luca Sanchez  
16.07.24
16:00
1. runda
Nicolas Mejia/Andres Urrea  
Hans Hach Verdugo/Benjamin Sigouin [2]  
16.07.24
16:00
1. runda
Andres Andrade/Mac Kiger [4]  
Hady Habib/Trey Hilderbrand  
16.07.24
16:00
1. runda
Kelsey Stevenson/Tennyson Whiting  
Daniil Glinka/Mark Lajal  
16.07.24
16:00
1. runda
Patrick Harper/Calum Puttergill [1]  
Juan Pablo Ficovich/Rodrigo Pacheco Mendez  
16.07.24
16:00
1. runda
Justin Boulais/Joshua Lapadat [WC]  
Kody Pearson/Matias Soto [3]  
mężczyźni debel ceglana Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Sander Gille/Joran Vliegen [5]  
Dominik Koepfer/Andreas Mies [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Austin Krajicek/Rajeev Ram [1]  
Thiago Seyboth Wild/Alexander Shevchenko  
16.07.24
10:00
1. runda
N.Sriram Balaji/Rohan Bopanna [6]  
Jakob Schnaitter/Mark Wallner  
16.07.24
10:00
1. runda
Flavio Cobolli/Luciano Darderi  
Alexander Erler/Lucas Miedler [8]  
16.07.24
10:00
1. runda
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens  
Matthew Ebden/John Peers [4]  
16.07.24
10:00
1. runda
Fabien Reboul/Edouard Roger-Vasselin [3]  
Dustin Brown/Daniel Masur [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Francisco Cerundolo/Pedro Martinez Portero  
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer [7]  
mężczyźni debel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
16.07.24
16:00
1. runda
Andre Goransson/Sem Verbeek [6]  
Joshua Paris/Ramkumar Ramanathan [WC]  
16.07.24
16:00
1. runda
Nathaniel Lammons/Jack Withrow [1]  
Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe  
16.07.24
16:00
1. runda
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha [8]  
Luke Saville/Aleksandar Vukic  
16.07.24
16:00
1. runda
Adrian Mannarino/Harold Mayot  
Julian Cash/Robert Galloway [2]  
16.07.24
16:00
1. runda
Christian Harrison/Vasil Kirkov  
Ryan Seggerman/Patrik Trhac [7]  
16.07.24
16:00
1. runda
Diego Hidalgo/John-Patrick Smith [3]  
Robert Cash/James Tracy [WC]  
16.07.24
16:00
1. runda
Constant Lestienne/Zachary Svajda  
Evan King/Reese Stalder [5]  
16.07.24
16:00
1. runda
Mackenzie McDonald/Alex Michelsen  
William Blumberg/Rinky Hijikata [4]  
mężczyźni debel twarda Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
16.07.24
07:00
1. runda
Ron Ellouck/Ofek Shimanov  
Ajeet Rai/James Watt [2]  
16.07.24
07:00
1. runda
Francis Casey Alcantara/Maximus Jones [1]  
Rishi Reddy/Dhakshineswar Suresh  
16.07.24
07:00
1. runda
Kasidit Samrej/Pawit Sornlaksup  
Thanaphat Boosarawongse/Poonthong Komopisut  
16.07.24
08:30
1. runda
Nathan Anthony Barki/Christopher Rungkat [3]  
Jayden Court/Jesse Delaney  
16.07.24
08:30
1. runda
Isaac Becroft/Chase Ferguson  
Yuta Kawahashi/Daisuke Sumizawa  
16.07.24
08:30
1. runda
Credit Chaiyarin/Natthayut Nithithananont  
Stefanos Sakellaridis/Anthony Susanto  
16.07.24
08:30
1. runda
Yamato Sueoka/Thantub Suksumrarn  
Adil Kalyanpur/Vishnu Vardhan [4]  
16.07.24
08:30
1. runda
Siwanat Auytayakul/Mitsuki Wei Kang Leong  
Krittin Koaykul/Jirat Navasirisomboon  
mężczyźni debel twarda China M25 Tianjin sety 1 2 3 4 5
16.07.24
05:00
1. runda
Wishaya Trongcharoenchaikul/Jimmy Yang  
Hanyi Liu/Linghao Zhang  
16.07.24
06:30
1. runda
Yunseong Chung/Fajing Sun [1]  
Tomislav Edward Papac/Man Ho Yap  
mężczyźni debel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
16.07.24
11:00
1. runda
Pavel Kotov/Piotr Matuszewski  
David Pel/Bart Stevens [PR]  
16.07.24
11:00
1. runda
Fernando Romboli/Marcelo Zormann [4]  
Manuel Guinard/Gregoire Jacq  
16.07.24
11:00
1. runda
Gonzalo Escobar/Aleksandr Nedovyesov [1]  
Nuno Borges/Francisco Cabral  
16.07.24
11:00
1. runda
Alexandre Muller/Luca Van Assche  
Karol Drzewiecki/Sumit Nagal  
16.07.24
11:00
1. runda
Theo Arribage/Roman Safiullin  
Mariano Navone/Cameron Norrie  
mężczyźni debel twarda Spain Pozoblanco Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Oscar Jose Gutierrez/Noah Lopez  
Alexander Donski/Tiago Pereira [3]  
16.07.24
10:00
1. runda
Patricio Alvarado/Ivan Marrero Curbelo  
Alberto Barroso Campos/Pedro Vives Marcos  
16.07.24
10:00
1. runda
Filippo Romano/Augusto Virgili  
Bruno Pujol Navarro/Gabriel Roveri Sidney  
16.07.24
10:00
1. runda
Luis Britto/Roy Stepanov [4]  
Gabriel Elicha Navas/Alejandro Lopez Escribano [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Sascha Gueymard Wayenburg/Imran Sibille  
Liam Hignett/James Mackinlay  
16.07.24
10:00
1. runda
Patrick Brady/Peter Buldorini  
Luca Castelnuovo/Jie Cui  
16.07.24
10:00
1. runda
Miguel Cejudo/Carlos Diaz Ruiz [WC]  
Dan Added/Arthur Reymond [2]  
kobiety debel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Jessie Aney/Lena Papadakis  
Alicia Barnett/Freya Christie  
16.07.24
10:00
1. runda
Timea Babos/Ellen Perez [1]  
Panna Bartha/Amarissa Kiara Toth [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Mariana Drazic/Tamara Korpatsch  
Katarzyna Piter/Fanny Stollar  
16.07.24
10:00
1. runda
Melinda Biro/Greta Nemcsek [WC]  
Isabelle Haverlag/Christina Rosca  
16.07.24
10:00
1. runda
Moyuka Uchijima/Fang-Hsien Wu  
Anna Bondar/Kamilla Rakhimova [4]  
kobiety debel ceglana Italy Palermo sety 1 2 3 4 5
16.07.24
10:00
1. runda
Latisha Chan/Shuai Zhang  
Sofya Lansere/Anastasia Tikhonova  
16.07.24
10:00
1. runda
Camilla Rosatello/Kimberley Zimmermann [3]  
Maria Lourdes Carle/Julia Riera  
16.07.24
10:00
1. runda
Oksana Kalashnikova/Samantha Murray  
Tereza Mihalikova/Olivia Nicholls [2]  
16.07.24
10:00
1. runda
Anastasia Abbagnato/Georgia Pedone [WC]  
Arantxa Rus/Eva Vedder  
16.07.24
10:00
1. runda
Lucia Bronzetti/Olivia Gadecki  
Ivonne Cavalle-Reimers/Aurora Zantedeschi [WC]  
16.07.24
10:00
1. runda
Anna Blinkova/Elixane Lechemia  
Angelica Moratelli/Sabrina Santamaria [4]  
kobiety debel twarda Thailand W15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
16.07.24
07:00
1. runda
Pooja Ingale/Sonal Patil  
Monique Barry/Alicia Smith [2]  
16.07.24
10:00
1. runda
Anri Nagata/Hikaru Sato [1]  
Watsachol Sawatdee/Kamonwan Yodpetch  
16.07.24
10:00
1. runda
Boyoung Jeong/Punnin Kovapitukted [3]  
Amittalai Prasutnawin/Yosita Sriporn  
kobiety debel twarda China W35 Tianjin sety 1 2 3 4 5
16.07.24
06:00
1. runda
Shiyu Ye/Ruirui Zou  
Ya Hsin Lee/Fangzhou Liu  
16.07.24
06:00
1. runda
Natsumi Kawaguchi/Jiaqi Wang [1]  
Yifan Sun/Zixuan Zeng  
16.07.24
07:00
1. runda
Fang An Lin/Chengyiyi Yuan  
Yingqun Sun/Xiaoyan Xue  
<