Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Jelle Sels 2 2 7 6
Jonas Forejtek 1 6 5 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jay Clarke 2 7 6 7
Niels Visker 1 5 77 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Moez Echargui 2 7 3 6
Carlos Taberner 1 64 6 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Santiago Rodriguez Taverna 2 6 6
Svyatoslav Gulin 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Mathys Erhard 2 6 7
Ryan Nijboer 0 4 610
14.07.24
1. runda klasyf.
Gabi Adrian Boitan 2 6 4 7
Gonzalo Bueno 1 0 6 62
14.07.24
1. runda klasyf.
Deney Wassermann 2 4 6 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 6 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexey Zakharov 2 6 6
Tristan Lamasine 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Tibo Colson 2 7 6
Adolfo Daniel Vallejo 0 63 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Marcello Serafini 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Elmer Moller 2 6 6
Manvydas Balciunas 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Gerard Campana Lee 2 6 5 6
Stijn Slump 1 3 7 3
mężczyźni singel twarda Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
S D Prajwal Dev 2 6 6
Islam Orynbasar 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Kazuki Nishiwaki 2 7 7
Nitin Kumar Sinha 0 65 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Denisov 2 6 6 6
Boris Pokotilov 1 75 0 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Zura Tkemaladze 2 7 6
Jakub Katuch 0 63 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Seita Watanabe 2 6 6 6
Karan Singh 1 2 75 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Takeru Yuzuki 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Evgeny Philippov 2 6 7
Vitaliy Zatsepin 0 1 61
14.07.24
1. runda klasyf.
Antoine Ghibaudo 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Aleksandr Lobanov 2 6 7 7
Sai Karteek Reddy Ganta 1 75 66 69
14.07.24
1. runda klasyf.
Petr Bar Biryukov 2 6 6
Yerassyl Yerdilda 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Maxim Zhukov 2 6 6
Iliyas Maratuly 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Saveliy Ivanov 2 6 6 6
Aoran Wang 1 75 4 3
mężczyźni singel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Klasyf.
Quentin Halys 2 7 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 5 3
14.07.24
Klasyf.
Juan Pablo Varillas 2 7 4 6
Jerome Kym 1 64 6 1
14.07.24
Klasyf.
Titouan Droguet 2 7 6
Maks Kasnikowski 0 5 2
14.07.24
Klasyf.
Gustavo Heide 2 6 3 6
Filip Misolic 1 3 6 4
mężczyźni singel twarda Canada Granby Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Kaichi Uchida 2 6 7
Jaden Weekes 0 4 68
14.07.24
1. runda klasyf.
Stefan Kozlov 2 6 6
Victor Lilov 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Strong Kirchheimer 2 1 6 7
Trey Hilderbrand 1 6 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Kody Pearson 2 6 7
Garrett Johns 0 3 65
14.07.24
1. runda klasyf.
Rio Noguchi 2 3 7 6
Quinn Vandecasteele 1 6 65 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Patrick Maloney 2 6 7
Antoine Bellier 0 1 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Ryuki Matsuda 2 5 6 6
Nick Chappell 1 7 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Cleeve Harper 2 6 7
Daniil Glinka 0 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Bruno Kuzuhara 2 6 6
Joshua Lapadat 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Cooper Williams 2 6 6
Hiroki Moriya 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Nishesh Basavareddy 2 6 6
Keegan Rice 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Arseneault 2 6 7 7
Omni Kumar 1 74 5 5
mężczyźni singel ceglana Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Klasyf.
Marco Trungelliti 2 6 6
Aziz Dougaz 0 3 2
14.07.24
Klasyf.
Felipe Meligeni Alves 2 6 6
Filip Krajinovic 0 3 4
14.07.24
Klasyf.
Ugo Blanchet 2 6 6
Francisco Comesana 0 3 4
14.07.24
Klasyf.
Jesper De Jong 2 6 6
Nick Hardt 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Romania Iasi Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Hugo Dellien 2 6 6
Javier Barranco Cosano 0 1 1
mężczyźni singel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Mitchell Krueger 2 6 7
Thai Kwiatkowski 0 3 64
14.07.24
1. runda klasyf.
Alex Bolt 2 6 6
Seong Chan Hong 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Li Tu 2 6 7
Charles Broom 0 1 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Marc Polmans 2 6 6
Adhithya Ganesan 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Billy Harris 2 6 6
Bernard Tomic 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Tristan Schoolkate 2 6 6
James Kent Trotter 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jacob Fearnley 2 4 6 6
Gijs Brouwer 1 6 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Aidan Mayo 2 6 6
Illya Marchenko 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Vasile Antonescu 2 7 6
Rares Teodor Pieleanu 0 62 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Vladislav Melnic 2 6 7
Tudor Stefan Gheorghita 0 1 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Eduard Vlasceanu 2 6 6
Mircea Mortasifu 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Dan Radu Munteanu 2 7 6
Vlad Alexandru Popescu 0 65 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Louis Allen 1 6
Dragos Bucurescu krecz 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexandru Luca 2 6 6
Alexandru Marinescu 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexandru Cristian Dumitru 2 6 6
Andrei Cuceu 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Andriy Poritskyy 2 7 6
Bogdan Andrei Precupescu 0 5 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Breno Rossetto Urvaneja 2 6 3 10
Vincent Jonah Strauch 1 3 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Ioan Alexandru Teglas 2 6 6
Vlad Ion Tugulescu 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Gianluca Carlini 2 7 6
Cristian Magureanu 0 64 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Oliver Pivnik 2 6 6
Mihai David Haita 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Vladimir Anatol Grintescu 2 3 7 10
Bence Toth 1 6 66 7
14.07.24
1. runda klasyf.
David Cristian Carteputreda 2 6 6
Andrei Dumitrescu 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Mihnea Maftei 2 7 6
Elias Julian Werner 0 62 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Tudor Batin 2 6 2 10
Dragos Constantin Ignat 1 3 6 0
mężczyźni singel ceglana Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Matteo De Vincentis 2 3 6 10
Matteo Fondriest 1 6 4 8
14.07.24
1. runda klasyf.
Nicola Rispoli 2 6 6
Vito Dell'Elba 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Lorenzo Lorusso 2 6 1 11
Enrico Baldisserri 1 4 6 9
14.07.24
1. runda klasyf.
Marco Furlanetto 2 6 6
Alessandro Versteegh 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Alessandro Bellifemine 2 6 3 10
Filippo Mazzola 1 1 6 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Filippo Speziali 2 6 6
Alessio De Bernardis 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Giannicola Misasi 1 6 9 1
Andrea Meduri krecz 0 7 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Antonio Caruso 2 6 6
Leonardo Angeloni 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Giulio Perego 2 7 6
Pasquale De Giorgio 0 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Leonardo Malgaroli 2 6 6
Mattia Ricci 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Josip Simundza 2 6 6
Kabeer Kapasi 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Daniele Minighini 2 6 6
Federico Bove 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Alessandro Coccioli 2 6 6
Alberto Morolli 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Juan Cruz Martin Manzano 2 6 6
Omar Brigida 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Leonardo Primucci 2 6 6
Hernando Jose Escurra Isnardi 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Simone Massucco 2 6 4 10
Lorenzo Vatteroni 1 3 6 5
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Huamantla sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Alan Raul Sau Franco 2 6 6
Cesar Carmona 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Alejandro Hayen 2 6 6
Jose Luis Alcocer Signoret 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Lance Amaury Lage Castelan 2 6 6
Daniel Prado Contreras 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Eric Hadigian 2 6 6
Zhanlue Kuang 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Emiliano Aguilera 2 6 7
Calvin Thalheimer 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice 2 6 6
Samuel Fabian Casallas Andrade 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Rafael Candelas Ruiz 2 6 6
Ismael Batista Mascorro 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Adrian Arcon 2 6 6
Antoine Voisin 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Mateo Castaneda 2 6 6
Yahir Emiliano Moheno 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Diego Ortiz Gamonal 2 7 4 10
Carlos Zerega 1 65 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Juan Trujillo Hernandez 2 6 6
Nicolas Hollender 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Samuel Heredia 2 6 6
Milledge Cossu 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Louis Cloud 2 6 6 10
Teodor Cariov 1 1 74 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Samuel Alejandro Linde Palacios 2 7 6
Siheng Lu 0 5 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Eric Cuevas 2 6 6
Andre Corpi 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Juan Jose Bianchi 2 6 6
Gilles Martel 0 2 0
mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Plamen Milushev 2 6 6
Nicolo Consonni 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Milan Drinic 2 6 5 10
Tadija Radovanovic 1 4 7 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Benjamin Pietri 2 6 6
Fedor Sosedkin 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Frazier Rengifo 2 7 6
Dmitry Dolzhenkov 0 5 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Marco Dessi 2 6 1 14
Lazar Vojinovic 1 2 6 12
14.07.24
1. runda klasyf.
Stefan Latinovic 2 3 7 12
Viktor Markov 1 6 5 10
14.07.24
1. runda klasyf.
Lorenzo Gagliardo 2 6 6
Joel Angel Lucero 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Dian Nedev 2 6 6
Andrej Djokic 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Gregorio Biondolillo 2 4 7 11
David Petrovic 1 6 5 9
14.07.24
1. runda klasyf.
Jordi Garcia Mestre 2 6 6
Jasin Jakupi 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Vladan Tadic 2 6 6
Rastko Rendulic 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Ifi 2 2 6 10
Aleksandar Daskalovic 1 6 2 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Espen Lagarde 2 6 6
Mateo Branc 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Simone Agostini 2 6 6
Ivan Fomin 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Lucio Carnevalle 2 6 6
Mihail Ivanov 0 0 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Manuel Mouilleron Salvo 2 7 6
Gabriel Matuszewski 0 64 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Pietro Pampanin 2 6 6 10
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 1 75 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6
Nikola Lulic 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Milos Mikovic 2 6 7
Aleksandar Hudjec 0 1 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Aleksa Pisaric 2 6 6
Mal Agushi 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Dinko Dinev 1 6 4
Simon Knezevic krecz 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Novak Novakovic 2 6 6
Maties Torres Ramis 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
George Lazarov 2 6 6
Radoslav Shandarov 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Lautaro Correa Beguerie 2 6 6 10
Vanja Petrov 1 75 3 6
14.07.24
Finał
Federico Bondioli 2 6 5 7
Carl Emil Overbeck 1 3 7 61
14.07.24
1. runda klasyf.
Arthur Laborde 2 1 6 10
Elias Sumann 1 6 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Marko Mesarovic 2 7 4 10
Ioannis Kountourakis 1 5 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Ignacio Parisca 2 6 6
Loan Lestir 0 4 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Matej Djokic 2 3 6 10
Alexandar Balj 1 6 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Noritaka Koizumi 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Astro Pilipovic 2 6 6
Aleksa Stojcic 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Marko Milosavljevic (SRB) 2 7 6 12
Riccardo Ciulli 1 5 76 10
mężczyźni singel twarda USA M15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Learner Tien 2 6 6
Govind Nanda 0 3 3
mężczyźni singel ceglana Slovenia M15 Litija sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Bor Artnak 2 6 6
Peter Heller 0 2 3
mężczyźni singel ceglana Poland M15 Lodz sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Maciej Rajski 2 6 7
Nikita Mashtakov 0 2 63
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Chepik 2 6 6
Keean Shah 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Stefan Vujic 2 6 6
Bader Idrees 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Toufik Sahtali 2 6 1 10
Tommaso Schold 1 1 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Mert Alkaya 2 7 6
Raphael Nii Nortei Dowuona 0 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
S Mert Ozdemir 2 6 6
Younes Jenkins 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexey Dubinin 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Bradley Paliska 1 4
Baptiste Bellinelli krecz 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Chen Dong 2 6 6
Mostafa Elbasnaly 0 4 3
14.07.24
Finał
Eliakim Coulibaly 1 6 2
Aziz Ouakaa krecz 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Liova Ajavon 1 7 5 1
Federico Garbero krecz 0 6 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Anthony Genov 2 6 6
Zakhar Martsinkevich 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Rayen Hermassi 2 6 7
Giovanni Agostinetto 0 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Mehdi Benchakroun 2 6 6
Kyle Gauci 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Mohamed Sanad Bouhlel 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Billy Blaydes 2 6 1 10
Filippo Callerio 1 3 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Saud Alhogbani 2 6 6
Alberto Blumenschein 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Mateo Martinez 2 6 3 14
Brar Navraj Singh Nav 1 2 6 12
14.07.24
1. runda klasyf.
Mikhail Rimskii 2 6 6
Artur Martsinkevich 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Anas Bennour Dit Sahli 2 6 6
Rayen Bargaoui 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Freddy Blaydes 2 6 6
Benito Massacri 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Jadoun 2 6 6
Omar Knani 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Philibert 2 6 6
Houcem Khemiri 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Daniil Piatrouski 2 6 6
Thomas George Brun 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Manuel Pace 2 4 6 10
Haithem Rabbouche 1 6 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
William Bartram 2 6 6
Martin Rivera 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Massimo Pizzigoni 2 6 6
Andrea Motta 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Harold Van Raemdonck 2 6 6
Anas Ben Chiekh 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Oluwaseun Peter Ogunsakin 2 6 4 10
Nikita Ianin 1 4 6 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Yassine Khelif 2 6 6 10
Elyas Abdulnabi 1 75 3 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Ben Stecker 2 6 7
Takahiro Kubo 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Kael Shalin Shah 2 7 6
Stephan Iserath 0 64 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Nedim Suko 2 7 6
Christian Capacci 0 66 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Thompson 2 6 6
Firas Fakhera 0 0 0
mężczyźni singel twarda Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Vishnu Vardhan 2 6 6
Noppadol Noikor 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Krittin Koaykul 2 6 6
Taentawan Taddeo Majoli Maggioli 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Hugo Pierre 2 7 6
Seongbin Sim 0 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Anthony Susanto 2 6 6
Natthayut Nithithananont 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Rishi Reddy 2 7 6
Guntinun Sootinun-Opart 0 65 3
14.07.24
Finał
Kasidit Samrej 2 6 6
Pawit Sornlaksup 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Sam Ryan Ziegann 2 6 6
Yu-Hsiang Su 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Ha Minh Duc Vu 2 6 6
Aayush P Bhat 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Credit Chaiyarin 2 6 4 10
Chien-Hsun Lo 1 3 6 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Rohan Mehra 2 6 5 10
Teerapat Khantiweerawat 1 1 7 8
14.07.24
1. runda klasyf.
Poonthong Komopisut 2 6 6
Yamato Sueoka 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Nathan Anthony Barki 2 6 6
Anurag Agarwal 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Gabor Hornung 2 3 6 10
Tanakorn Srirat 1 6 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
James Watt 2 7 6
Anapat Timangkul 0 65 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Matteo Lavizzari 2 6 6
Cooper Wilkinson 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Charlie Pade 2 6 7
Serafin Zund 0 1 60
14.07.24
1. runda klasyf.
Pannawat Suttisomboon 2 7 6
Julien De Cuyper 0 64 0
mężczyźni singel halowa Japan M15 Tokyo sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Shintaro Imai 2 6 6
Woobin Shin 0 4 4
mężczyźni singel ceglana Croatia M15 Umag sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Mili Poljicak 2 7 7
Nikola Basic 0 5 63
mężczyźni singel ceglana France M15+H Bastia Lucciana sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Umberto Giovannini 1 4
Maxime Contet krecz 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Carlos Parker 2 5 6 10
Joshua Schaefer 1 7 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Tobias Sonne 2 6 6
Emilio Tagliaferri 0 0 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Max Cunat 2 6 6
Vivek Kolluru 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Ying Hou 2 2 6 10
Mariano Andres Bibiloni 1 6 2 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Dorian Tremblay 2 6 6
Oriano Cavallini-Negrel 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Benjamin Zuniga Garcia 2 7 6
Leonardo Taddia 0 65 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Adam Lynch 2 6 6
Filippo Giovannini 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Louis Larue 2 7 6
Theo Nilsson 0 5 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Matteo Covato 2 7 6
Matthieu Chambonniere 0 64 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Nicolas Recoura 2 6 6
Thibault Medori 0 0 2
mężczyźni singel twarda Portugal M25 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Miguel Garcia 2 6 6
Ander Tarrio Ponte 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Joao Graca 2 7 6
Richard Zusman 0 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Ignasi Forcano 2 6 6
Vicente Couto 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Afonso Portugal 2 7 6
Daniel Lara Salmeron 0 5 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Hugo Maia 2 2 6 13
Daniel Batista 1 6 0 11
14.07.24
1. runda klasyf.
Jorge Plans 2 6 6
Hugo Garcia Gomez 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Guilherme Valdoleiros 2 6 6
Guilherme Coelho 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Angel Guerrero Melgar 2 6 6
Goncalo Falcao 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Peter Alam 2 6 6
Francisco Guimaraes 2 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Ian Luca Cervantes Tomas 2 6 6
Peter Sychev 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Vasco Leote Prata 2 6 3 10
Illia Stoliar 1 4 6 8
14.07.24
1. runda klasyf.
Ethan Cook 2 6 6
Dhruva Mulye 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Tommaso Vola 2 6 6
Ricardo Batista 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
William Jucha 2 6 4 10
Daniel Marincas 1 2 6 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Joao Dinis Silva 2 6 3 10
Karol Malirz 1 1 6 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Dino Molokova Ferreira 2 6 6
Tommy Czaplinski 0 2 4
mężczyźni singel halowa USA M25 Dallas sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Adam Neff 2 7 4 6
Colton Smith 1 65 6 2
mężczyźni singel ceglana Luxembourg M25 Esch/Alzette sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Christophe Nickels 2 6 6
Noe Plique 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Marcel Hornung 2 6 7
Attila Hueller-Varga 0 4 64
14.07.24
1. runda klasyf.
Felix Einig 2 7 7
Julius Bult 0 68 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Mihailo Kecojevic 2 6 2 13
Joris Hoogland 1 4 6 11
14.07.24
1. runda klasyf.
Tristan Reiff 2 6 6
Tim Pauly 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Kalomm Panzo 2 6 6
Paulo Knippling 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Valentin Faure 2 7 6
Max Van Nunen 0 5 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Piet Steveker 2 6 6
Nicolas Planchard 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Tim Hammes 2 7 6
Leonardo Mileikowsky 0 62 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Lars Goran Verwerft 2 6 6
Robi Tholl 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Theo Herrmann 2 5 7 10
Gilles Kremer 1 7 5 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Skripaev 2 6 3 10
Lukas Hamacher 1 4 6 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Lars Wagenaar 2 6 6
Ids Waterbolk 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Noah Martens 2 6 6
Daan Meijer 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Yanik Maarsen 2 6 6
Lennart Melzer 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Matiej Reiter 2 7 6
Ashot Mkrtchyan 0 63 3
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Gandia sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Luciano Doria 2 7 6
Axel Herberg 0 5 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Javier Molino 2 6 6
Eric Maestre Gomez 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Sami Ben Abdennibi 2 5 6 10
Jordi Mas De Ugarte 1 7 1 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Martins Rocens 2 6 6
Marc Ros Mesas 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Sebastian Grundtvig 2 6 6
Eneko Rios Perez 0 0 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Alvaro Bueno Gil 2 5 7 10
Jan Montero Diaz 1 7 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Carles Hernandez 2 3 6 10
Pablo Hermoso 1 6 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Miguel Angel Cabrera 2 6 6
Hugo Tomas Garcia 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Nacho Serra Sanchez 2 6 6
Nikola Djukic Valera 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Valentin Lapalu 1 6 3
David Totikashvili krecz 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Carlos Gimenez Perez 2 6 6
Martin Garcia-Ripoll Orenes 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Toprak Avcibasi 2 6 6
Gonzalo Vedri Asensi 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Carlos Guerrero Alvarez 2 6 6
Ivan Abramov 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Noah Regas Luis 2 7 5 10
Manel Lazaro Juncadella 1 5 7 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Alvaro Peiro Serrano 2 7 2 12
Sam Kydd Baumgartner 1 62 6 10
14.07.24
1. runda klasyf.
Nil Regas Luis 2 6 6
Alberto Perez Mellado 0 0 3
14.07.24
1. runda klasyf.
David Naharro 2 6 6 10
Thomas Drayton 1 75 3 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Roger Pascual Ferra 2 6 6
Rodrigo Mora Clement 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Joan Torres Espinosa 2 6 6
Shivam Khanna 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Lucca Helguera Casado 2 7 7
Kenay Ortiz Gonzalez 0 65 63
14.07.24
1. runda klasyf.
Carles Cordoba 2 6 6
Paul Ender 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Darius Florin Pop 1 2 3
Manuel Belda krecz 0 6 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Pablo Roche Alcaya 2 3 6 10
Pablo Perez Navarro 1 6 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Robert Watzka 2 4 6 10
Nico Rating 1 6 3 8
14.07.24
1. runda klasyf.
Ruben Fernandez Ruiz 2 6 6
Roger Valdes Millet 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Mario Arce Fernandez 2 6 6
Mario Lozano 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Fernando Ferrandis Gargallo 2 6 6
Miguel Angel Machado 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alvaro Jimenez 2 6 6
Joan Nadal 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Pablo Aunion 2 6 6
Fernando Martinez Belinchon 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Francisco Marti Oriihuel 2 7 3 10
Hector Salvador Civera 1 61 6 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Runkai Bai 2 6 6
Mukil Ramanan 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Alejandro Hernandez Ramada 2 6 6
Javier Gonzalez (ESP) 0 4 4
mężczyźni singel ceglana Germany M25 Kassel sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Raphael Collignon 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 1 4
mężczyźni singel twarda United Kingdom M25 Nottingham sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Gleb Sakharov 2 7 6
Liam Delicata 0 62 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Marcus Walters 2 6 6
Daniel Leong Prickett 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexis Canter 2 6 6
Thomas Patton 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Michael Shaw 2 6 6
James Beaven 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Finn Bass 2 6 7
David Quayle 0 2 60
14.07.24
1. runda klasyf.
Ewen Lumsden 2 6 6
Patrick Foley 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Loic Namigandet Tenguere 2 6 7
Lucas Nunez 0 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Matthew Summers 2 6 3 10
Joe Tyler 1 2 6 8
14.07.24
1. runda klasyf.
Harry Thursfield 1 6 3
Freddie Ridout krecz 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Derrick Chen 2 6 4 10
Pavlos Tsitsipas 1 2 6 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Conor Gannon 2 6 6
Stefan Cooper 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
William Nolan 2 6 7
Max Benaim 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Louis Bowden 2 6 6
Sean Hodkin 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Fabio Nestola 2 7 6
Kyle Rae 0 5 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Phoenix Weir 2 4 7 10
James Story 1 6 5 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Luke Hooper 2 6 6
Benjamin Loccisano 0 1 2
mężczyźni singel twarda Spain M25 Roda de sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Steven Diez 2 6 2 6
Alberto Barroso Campos 1 2 6 3
mężczyźni singel ceglana Brazil M25 Sao Paulo sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Pedro Sakamoto 2 7 7
Tomas Farjat 0 64 66
mężczyźni singel ceglana Austria M25 Telfs sety 1 2 3 4 5
14.07.24
2. runda klasyf.
Peter Goldsteiner 2 6 6
Leonardo Iemmi 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Patric Prinoth 2 6 6
Wayne Lohr 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Erwin Troebinger 2 6 4 10
Nicola Senn 1 4 6 8
14.07.24
2. runda klasyf.
Filip Duda 2 6 6
Lukas Rohseano 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Laurin Aerne 2 6 4 11
Kostiantyn Mantach 1 3 6 9
14.07.24
2. runda klasyf.
Jera Staley 2 4 7 10
Keanu Elias Immler 1 6 5 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jera Staley 2 6 7
Emil Rast 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Jan Jermar 2 7 6
David Schwarc 0 63 2
14.07.24
2. runda klasyf.
Jan Jermar 2 6 6
Federico Guarducci 0 3 3
14.07.24
2. runda klasyf.
Christian Fellin 2 7 6
Jeffrey Fradkin 0 65 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Christian Fellin 2 7 6
Numa Lemieux-Monette 0 66 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Nicolo Toffanin 1 w/o
Piotr Voigt 0
14.07.24
2. runda klasyf.
Niklas Waldner 2 2 7 10
Maxime St-Hilaire 1 6 5 8
14.07.24
1. runda klasyf.
Niklas Waldner 2 7 3 10
Matthias Uwe Kask 1 60 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Nino Toto 2 6 6
Alexander Schenk 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Maurus Malgiaritta 1 w/o
Jakub Hulboj 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Ondrej Horak 2 7 6
Yannick Penkner 0 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Lukas Rohseano 2 6 7
Jan Neuburger Higby 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Keanu Elias Immler 2 6 6
Tobias Brutscher 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alessio Vasquez Gehrke 2 6 6
Leonardo Penasa 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Edoardo Lodovico Cattaneo 2 6 2 10
Fabio Felsner 1 4 6 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Lenn Luemkemann 1 w/o
Johannes Prammer 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Pavel Kelo 2 6 6
Erik Goczi 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Kremenchutskyi 2 6 6
Sicheng Li 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Jan Facek 2 6 3 10
Janis Graski 1 4 6 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Leonardo Iemmi 2 6 1 12
Glib Sekachov 1 4 6 10
14.07.24
1. runda klasyf.
Maxime St-Hilaire 2 4 6 10
Roman Ruenger 1 6 2 8
14.07.24
1. runda klasyf.
Oren Vasser 2 6 6
Nicolas Affolter 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Samuel Kyjaci 2 6 6
Pietro Mugelli 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Tymofiy Khrystyuk 2 6 6
Vitalii Hnidets 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Maxwell Benson 2 7 6
Gregor Hausberger 0 5 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Federico Guarducci 2 6 7 10
Tamas Foldi 1 72 67 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Jakub Medved 2 6 6
Elia Joel Affolter 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Piet Luis Pinter 2 6 5 10
Batiste Guerra 1 4 7 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Jeffrey Fradkin 2 7 4 10
Julian Platzer 1 5 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Maurice-Noel Kaserer 2 6 2 10
Dusan Baranec 1 4 6 7
mężczyźni singel ceglana Holland M25 The Hague sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Oliver Crawford 2 6 6
Alex Marti Pujolras 0 0 1
mężczyźni singel twarda China M25 Tianjin sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Yan Bai 2 6 6
Yu Hsiou Hsu 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Klintcharov 2 6 6
Zhengyu Sun 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Tomislav Edward Papac 2 4 6 11
Ruslan Kastsiukevich 1 6 3 9
14.07.24
1. runda klasyf.
Jeffrey Hsu 2 6 3 10
Zi Hui Chen 1 3 6 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Ji Qi 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Bingyu Yu 2 6 6
Yutian Ji 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Changli Zhang 2 6 6
Yifeng Li 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Xin Hu 2 6 6
Yi Ke Li 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Zhao Zhao 2 6 6
Yuchen Pan 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Shaoyun Liu 2 6 6
Bolin Zhao 0 2 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Renlong Pang 2 6 3 10
David Kim 1 4 6 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Yi Wei Zhang 2 6 6
Jiaji Wang 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Zhenxiong Dong 2 6 6
Chen-Yu Lu 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Pengyu Lu 2 4 6 10
He Ziheng 1 6 1 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Qian Sun 2 6 6
Wen Bo Fan 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Leroy Yong 2 6 7
Zijiang Yang 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Yuquan Jin 2 6 6
Arjun Mehrotra 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Zekai Li 2 6 5 10
Fanming Meng 1 3 7 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Dingzheng Nima 2 7 6
Tsihon Fedorov 0 60 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Jiayang Dong 2 6 6
Yukun Wang 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Jack Bruce-Smith 2 6 6
Junxiong Dong 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Ye Hongyu 2 6 6
Zhou Mingzhou 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Zhan Zheng 2 6 7
Xinyuan Xie 0 1 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Yitao Cao 1 2 4
Jianhao Sheng krecz 0 6 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Xiaoyin Yang 2 6 6
Cyrus Liu 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
You Du 2 6 6
Wenfu Li 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Xing Dao Chen 2 6 6
Kai-I Wang 0 3 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Qiulin Wang 2 6 6
Li Jiazuo 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Yan Cheng Chen 2 6 6
Xirui Liu 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jun Ji He 2 6 6
Ruijie Huang 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Jilong Huang 2 4 6 10
Chenyang Li 1 6 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Weiwen Pan 2 6 6
Zihan Gao 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jingyuan Cao 2 6 7
Haoran Hu 0 0 64
mężczyźni singel ceglana France M25 Uriage sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Gabriel Debru 2 6 6
Maxime Chazal 0 1 3
mężczyźni singel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Denis Yevseyev 2 2 6 6
Ludvig Fredrik Hede 1 6 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Andrea Pellegrino 2 4 7 6
Martin Krumich 1 6 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Manuel Guinard 2 6 1 7
Roman Andres Burruchaga 1 2 6 65
14.07.24
1. runda klasyf.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Dmitry Popko 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Otto Virtanen 2 6 1 6
William Rejchtman Vinciguerra 1 4 6 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Timofey Skatov 2 6 6
Matteo Gigante 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Alejandro Moro Canas 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jaime Faria 2 6 6
Andrey Kuznetsov 0 3 4
mężczyźni singel twarda Spain Pozoblanco Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Kenny de Schepper 2 6 6
Carlos Diaz Ruiz 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6
Hugo Sanz Muela 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Jesse Flores 2 6 6
James Mackinlay 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexander Donski 2 6 7
Thomas Deschamps 0 4 63
14.07.24
1. runda klasyf.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6
Yuri Syromolotov Netrebin 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Gabriel Elicha Navas 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Fabrizio Andaloro 2 6 6
Noah Lopez 0 2 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Patrick Brady 2 6 6
Divij Sharan 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Filippo Romano 2 6 6
Imran Sibille 0 0 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Peter Buldorini 2 6 6
Gabriel Roveri Sidney 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Tiago Pereira 2 6 6
Bruno Pujol Navarro 0 0 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Albert Pedrico Kravtsov 2 6 6
Rafael Segado Esteve 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Austria Salzburg Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Alexander Ritschard 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 4 2
mężczyźni singel ceglana Italy Trieste Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Federico Agustin Gomez 2 6 6
Tomas Barrios Vera 0 1 2
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Wimbledon (juniors) sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Nicolai Budkov Kjaer 2 6 6
Mees Rottgering 0 3 3
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Carlos Alcaraz 3 6 6 7
Novak Djokovic 0 2 2 64
mężczyźni singel twarda Canada Winnipeg Challenger sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Benjamin Bonzi 2 5 6 6
Sho Shimabukuro 1 7 1 4
kobiety singel ceglana France Contrexeville sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Lucia Bronzetti 2 6 6 7
Mayar Sherif 1 4 74 5
kobiety singel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Klasyf.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 1 7
Anna Siskova 1 4 6 63
14.07.24
Klasyf.
Gergana Topalova 2 3 6 6
Ella Seidel 1 6 3 3
14.07.24
Klasyf.
Simona Waltert 2 6 6
Qianhui Tang 0 1 4
14.07.24
Klasyf.
Carole Monnet 2 6 6
Alevtina Ibragimova 0 2 2
14.07.24
Klasyf.
Amarissa Kiara Toth 1 5 6 3
Tena Lukas krecz 0 7 1 1
14.07.24
Klasyf.
Ekaterina Makarova (1996) 1 w/o
Katarina Zavatska 0
kobiety singel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Martina Trevisan 2 6 6
Ann Li 0 2 2
kobiety singel ceglana Italy Palermo sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Klasyf.
Mona Barthel 2 6 6
Aliona Falei 0 3 4
14.07.24
Klasyf.
Katarzyna Kawa 2 7 6
Audrey Albie 0 5 3
14.07.24
Klasyf.
Jil Teichmann 2 6 6
Fiona Ferro 0 3 2
14.07.24
Klasyf.
Olivia Gadecki 2 6 6
Camilla Rosatello 0 1 3
14.07.24
Klasyf.
Noma Akugue Noha 2 7 6
Louisa Chirico 0 5 1
14.07.24
Klasyf.
Mia Ristic 2 7 6
Nuria Brancaccio 0 63 3
kobiety singel twarda Spain Gasteiz sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Pemra Ozgen 2 6 6
Maria De La Paz Alberto 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Noelia Zeballos 2 6 6
Nadine Martinez 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Estelle Cascino 2 6 6
Ainhoa Fernandez Del Moral 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Verena Meliss 1 w/o
Syuzen Afifi 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Lara Salden 2 6 6
Min Liu 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Mina Hodzic 2 6 6
Nina Ugrelidze 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Elena Jamshidi 2 7 6
Madison Frahn 0 65 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Lian Tran 2 6 7
Olivia Gram 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Laura Mair 2 6 6 7
Laura Boehner 1 4 75 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Maria Martinez Vaquero 2 6 6
Olga Bienzobas Fernandez 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Darja Suvirdjonkova 2 6 6
Suhani Patil 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Isabella Barrera Aguirre 2 6 6
Eva Garkusha 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Cristina Diaz Adrover 2 6 6
Isabel Pascual Montalvo 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Arina Arifullina 2 6 6
Gabriela Maria Vancea 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Victoria Bervid 2 3 6 6
Jimena Gomez 1 6 2 0
kobiety singel twarda France W15 Bissy Chambery sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Ella Mcdonald 2 6 6
Ekaterina Ovcharenko 0 0 1
kobiety singel ceglana Morocco W15 Casablanca sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Naia Mercadier 2 6 6
Yasmina Rochd 0 4 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Tasnime Ahamout 1 w/o
Maria Dalessandro 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Yana Tsion 2 6 6
Ihsane Achouri 0 0 0
kobiety singel twarda Poland W15 Grodzisk Mazowiecki sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Radka Zelnickova 2 6 6
Katherine Barnes 0 4 2
kobiety singel ceglana Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Naoko Eto 2 6 6
Virginia Zamberlani 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Vlada Zvereva 2 6 6
Viktoria Lackova 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Rachele Elisa Zingale 2 6 6
Chang Ao 0 1 0
14.07.24
Finał
Darja Vidmanova 2 6 7
Kamilla Bartone 0 1 65
14.07.24
1. runda klasyf.
Alian Zack 2 6 6
Olga Danilova 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Doroteja Petrovic 2 3 6 10
Iva Jankovic 1 6 0 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Luna Ivkovic 2 6 6
Cindy Langlais 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Patricia Georgiana Goina 2 6 6
Jelena Gojkovic 0 0 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Menuha Popovici 2 6 6
Mia Sarcev 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Sofia Jane Thorne 2 6 6
Leticia Matuszewski 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Julia Khramtsova 2 6 6
Ulyana Hrabavets 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Korina Roso 2 6 6
Viktoria Veleva 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Milica Stosovic 2 7 6
Antonia Aragosa 0 5 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Yelena Lebeau 2 7 6
Beatris Spasova 0 5 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Andjelija Markovic 2 6 3 12
Ralitsa Alexandrova 1 4 6 10
14.07.24
1. runda klasyf.
Elena Ivanovic 2 3 6 10
Sofia Prodanovic 1 6 0 4
kobiety singel twarda USA W15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Alanis Hamilton 2 3 7 6
Tori Kinard 1 6 63 2
kobiety singel ceglana Argentina W15 Lujan sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Jennifer Dourado Zimermman 2 4 6 10
Martina Sofia Sfilio 1 6 1 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Heydi Doldan 2 6 6
Aiken Tejada 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Katya Ramirez 2 6 6
Lucia Gabriela Serrano 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Chiara Desia D'Abarno 2 7 6 10
Agustina Daniela Duarte 1 5 77 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Tiziana Rossini 2 6 6
Melina Maria Maruca 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Paloma Goldsmith Weinreich 2 6 6
Eliana Nair Zanuttini 0 2 0
14.07.24
Finał
Lucciana Perez Alarcon 1 7
Luisina Giovannini krecz 0 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Mariana Zottoli 2 7 6
Tiara Belen Alvarez 0 62 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Maria Victoria Graff 2 6 6
Tania Sfilio 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Mia E'Halli Obeid 2 6 6
Noelia Belen Acosta 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Jemima Williams-Phillips 2 6 6
Lola De Leon 0 2 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Caterina Assi 2 6 6
Gabriela Pimentel 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Melissa Lino Airoldi 2 6 4 10
Delfina Yanez 1 1 6 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Nathalie Geraldine Marinovitch Zegarra 2 6 6
Renata Pozzobon 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Agustina Soto Neira 2 6 6
Martina Alejandra Piotti 0 2 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Maia Rey 2 6 7
Sofia Vivas 0 3 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Maria Sol Alvarez Brandon 2 6 6
Valentina Surdo 0 1 2
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Arlinda Rushiti 2 6 2 7
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 4 6 62
14.07.24
1. runda klasyf.
Giulia Morlet 2 6 6
Amelie Gindl 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Ana Karen Guadiana Campos 2 7 6
Daphne Belen Marquez 0 5 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Emma Valletta 2 7 6
Marina Bulbarella 0 66 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Rozalia Gruszczynska 2 6 6
Pooja Kudesia 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Martyna Zaremba 2 5 6 10
Cristina Rovira 1 7 3 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Patrycja Niewiadomska 2 6 4 10
Emma Rizzetto 1 3 6 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Allison Nicole Isaacs 2 6 6
Veronika Udina 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Francesca De Matteo 2 6 6
Ines Esteves 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Francesca Maguina Bunikowska 2 7 6
Milla Sequeira 0 64 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Clelia Drudi Lombardi 2 6 6
Dilana Rsovac 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Rined Saafi 2 6 6
Vlada Stepanova 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Carla Grignac 2 6 6
Noelani Sara Teso 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Kaili Demi Teso 2 6 6
Daria Kuznetsova 2 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Paris Renaudet Sorbet 2 6 6
Linda Ajimi 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Ananya Pallath Hooli 1 4
Leah Heimuli krecz 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Ellie Schoppe 2 3 6 10
Tianyu Dong 1 6 3 7
kobiety singel twarda Thailand W15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Patcharin Cheapchadej 2 7 6
Alicia Smith 0 69 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Tanuchaporn Yongmod 2 6 6
Priyanshi Bhandari 0 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Sara Nayar 2 6 6
Cara Korhonen 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Bela Tamhankar 2 5 6 14
Lara Charles 1 7 0 12
14.07.24
1. runda klasyf.
Laalitya Kalluri 2 4 7 10
Sienna Jensen 1 6 65 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Jemma Carbis 2 7 6
Pimlaphat Lim 0 64 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Anja Nayar 2 6 6
Amittalai Prasutnawin 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Sofiia Nagornaia 2 6 6
Yosita Sriporn 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Vichitraporn Vimuktananda 2 6 7
Pooja Ingale 0 4 69
14.07.24
1. runda klasyf.
Daria Nazarenko 2 4 6 10
Siri Patil 1 6 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Abhaya Vemuri 2 6 6
Pimmada Lim 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Apurva Vemuri 2 7 5 10
Sameeksha Shroff 1 5 7 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Shihomi Li Xuan Leong 2 6 6
Mianyi Ji 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Nao Phang Ziyi 2 6 6
Pornnapat Hongjumradsin 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Leilany Ipunesso 2 6 6
Pakhi Bhatt 0 0 2
kobiety singel ceglana Germany W35 Aschaffenburg sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Madison Sieg 2 6 6
Nika Radisic 0 4 4
kobiety singel ceglana Romania W35 Buzau sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Kaitlin Quevedo 2 3 7 7
Patricia Maria Tig 1 6 67 66
kobiety singel dywanowa Spain W35 Don Benito sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Viktoria Hruncakova 2 6 3 6
Natalija Stevanovic 1 2 6 4
kobiety singel twarda China W35 Tianjin sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Pei-Chi Lee 2 6 6
Jiumeng Liu 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Qiu Yu Ye 2 6 6
Niehua Tian 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Zhuoma Ni Ma 2 6 6
Mengke Li 0 0 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Yanni Liu 2 6 6
Lexue Xiao 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Xue Cao 2 7 4 10
Sin Yu Che 1 64 6 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Wei Zheng 2 6 6
Qianqian Li 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Yu Shan 2 6 7
Xi Luo 0 0 5
14.07.24
Finał
Hina Inoue 2 6 6
Fangzhou Liu 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jiayu Xu 2 6 6
Ke Ren 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Zixuan Zeng 2 6 6
Chengwei Han 0 0 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Priska Madelyn Nugroho 2 6 6
Peiyao Zhang 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Yilin Zheng 2 6 5 10
Yanan Hou 1 4 7 6
14.07.24
1. runda klasyf.
Xinyi Nong 2 6 6
Jiatong Han 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Yehua Zhou 2 6 6
Chusiting Tong 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Yuxuan Luo 2 7 6
Guyu Xu 0 63 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Xichen Zhao 2 6 6
Shutong Qu 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Xin Tong Wang 2 6 6
Jiayi Wang 0 4 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Fang An Lin 2 6 6
Yuxin Zhang 2 0 2 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Shuqian Xu 2 6 6
Hao Liang 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Vlada Mincheva 2 6 6
Jialan Cai 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Christina Dodaj 2 6 4 10
Yuping Wang 1 2 6 7
14.07.24
1. runda klasyf.
Yifan Sun 2 6 6
Xiaowei Li 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Shuchi Chen 2 6 7
Alisa Vasileva 0 1 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Ruien Zhang 2 6 6
Zhenghua Xiao 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Shiyu Ye 2 6 6
Zhirui Liu 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Jiaqi Huang 2 6 6
Haoyan Wu 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Duanrui Gao 2 6 6
Hu Yahui 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Wenfei Yu 2 6 6
Jin Zhang 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Anna Yang 1 3
Song Fanshi krecz 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Ruirui Zou 1 w/o
Shuoran Wang 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Junlu Sun 2 6 6
Yajing Cao 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Yiru Chen 2 5 6 10
Jiaying He 1 7 2 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Yichen Zhao 2 6 6
Xiran Lan 0 1 1
kobiety singel twarda Portugal W50 Corroios Seixal sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Gabriela Andrea Knutson 2 6 6
Mariam Bolkvadze 0 1 3
kobiety singel twarda United Kingdom W50 Nottingham sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Mary Lewis 2 6 6
Ayline Esina Samardzic 0 4 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Abigail Amos 2 6 7
Summer Yardley 0 0 69
14.07.24
1. runda klasyf.
Holly Hutchinson 2 6 6
Ellie Blackford 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Lauryn John-Baptiste 2 6 6
Anastasiya Kuparev 0 1 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alice Gillan 2 6 6
Natalia Kowalczyk 0 1 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Eliz Maloney 2 6 6
Elina Popescu 0 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Danielle Daley 2 6 6
Annabelle Davis 0 2 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Emma Wilson 2 6 6
Aminata Sall 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Amelia Bissett 2 6 6
Carolann Delaunay 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Hephzibah Oluwadare 2 6 6
Alessia Popescu 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Brooke Black 2 7 6
Ella Haavisto 0 5 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Talia Neilson Gatenby 2 6 6
Ava Williamson 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Given Roach 2 6 6
Sarah Tatu 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jaquelyn Ogunwale 2 2 6 7
Anna Ozerova 1 6 1 64
14.07.24
1. runda klasyf.
Mia Slama 2 6 6
Francesca Simpson 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Sophie Drakeford-Lewis 2 6 6
Briana Szabo 0 3 2
kobiety singel twarda Portugal W75 Porto sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Kateryna Volodko 1 6
Kylie Mckenzie krecz 0 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Ekaterina Yashina 2 6 6
Lena Couto 0 0 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Lizette Cabrera 2 6 6
Francisca Laundes 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 7
Anastasia Iamachkine 0 3 66
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexandra Bozovic 2 6 6
Riya Bhatia 0 3 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 6
Sara Lanca 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Ena Shibahara 2 6 6
Celia Cervino Ruiz 0 4 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alice Robbe 2 6 6
Amalia Suciu 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Olga Helmi 2 7 6
Magdalena Stoilkovska 0 5 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Gabriella Da Silva Fick 2 6 1 6
Zoziya Kardava 1 4 6 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Elena Milovanovic 1 6 0 3
Victoria Mikhaylova krecz 0 1 6 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Anna Sinclair Rogers 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 1 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Matilde Jorge 2 6 7
Anna Semenova 0 0 61
14.07.24
1. runda klasyf.
Evialina Laskevich 2 6 6 7
Angelina Voloshchuk 1 2 75 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Maria Garcia 2 6 7
Urszula Radwanska 0 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Elena Micic 2 6 6
Anastasiya Poplavska 0 3 1
kobiety singel ceglana Italy W75 Rome sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Oksana Selekhmeteva 2 6 7
Lina Gjorcheska 0 1 63
kobiety singel ceglana Holland W75 The Hague sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Arantxa Rus 2 6 4 6
Gina Feistel 1 1 6 2
kobiety singel twarda Canada W75+H Granby sety 1 2 3 4 5
14.07.24
1. runda klasyf.
Amy Zhu 1 w/o
Naomi Xu 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Nagi Hanatani 2 6 6
Karma Yacavino 0 4 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Jada Robinson 2 6 6
Zoya Chulak 0 2 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Jaeda Daniel 2 6 6
Anissa Saada 0 2 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Zoe Hitt 2 6 6
Thea Donarski 0 1 2
14.07.24
1. runda klasyf.
Jada Bui 2 6 6 7
Catherine Gagnon 1 72 4 62
14.07.24
1. runda klasyf.
Jessica Bernales 2 6 3 6
Kolie Allen 1 4 6 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Scarlett Nicholson 2 2 6 6
Anlin Xie 1 6 3 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Ana Grubor 2 6 6
Selin Vakalapudi 0 3 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Victoria Osuigwe 2 6 6
Iulia Bucea 0 2 0
14.07.24
1. runda klasyf.
Eryn Cayetano 2 6 6
Martyna Ostrzygalo 0 3 4
14.07.24
1. runda klasyf.
Love-Star Alexis 2 6 6
Anna-Raphaelle Serghi 0 2 1
14.07.24
1. runda klasyf.
Alexia Jacobs 2 6 6
Summer Curtis 0 1 3
14.07.24
1. runda klasyf.
Ayana Akli 2 6 6
Jamilah Snells 0 1 3
kobiety singel trawiasta United Kingdom Wimbledon (juniors) sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Renata Jamrichova 2 6 6
Emerson Jones 0 3 4
mężczyźni debel ceglana Slovenia M15 Litija sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Matic Kriznik/Jan Kupcic 2 2 6 10
Gabriele Bosio/Faris Zakaryia 1 6 4 5
mężczyźni debel ceglana Poland M15 Lodz sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Szymon Kielan/Filip Pieczonka 2 7 6
Fryderyk Lechno-Wasiutynski/Kacper Szymkowiak 0 5 2
kobiety debel ceglana France Contrexeville sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Oksana Kalashnikova/Iryna Shymanovich 2 5 6 10
Fang-Hsien Wu/Shuai Zhang 1 7 3 7
kobiety debel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Peangtarn Plipuech/Chia Yi Tsao 2 7 6
Maria Lourdes Carle/Julia Riera 0 5 3
kobiety debel ceglana Italy W75 Rome sety 1 2 3 4 5
14.07.24
Finał
Leonie Kung/Vasanti Shinde 2 4 6 10
Matilde Paoletti/Beatrice Ricci 1 6 4 7
<